Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Jakie auto podoba mi się najmniej a jakie najbardziej

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez wnukus
    Lexus produkuje ok auta, ale bez emocji i TRADYCJI.
    Podpisuję się pod tym rękoma i nogami. Te samochody są nudne. Niczym się nie wyróżniają (chociaż to może być zaletą dla niektórych).

    Wracając do tematu:
    najładniejszy


    Widziałem na żywo... Siedziałem w takim... Wnętrza nie ma fajnego, ale z zewnątrz ten samochód mnie poraża. Hipnotyzuje. Żadne Ferrari, Lambo jakie do tej widziałem nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak AM Vanquish. I ten bulgot spod maski... :shock:

    najbrzydszy



    Ten też poraża za każdym razem jak widzę. Brzydotą :razz:

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez wnukus
    Lexus produkuje ok auta, ale bez emocji
    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    Te samochody są nudne
    To raczej kwestia niedoinformowania. Istnieje na świecie masa fanów, dla których te auta to zajawka co najmniej taka jak dla was BMW. Tyle że żyją dość daleko od Europy (Azja Południowo-Wchodnia, Zachodnie Wybrzeże USA...).

    Cytat Zamieszczone przez wnukus
    Mercedes, Bmw, Alfa itp to marki o ktorych czyta sie ze zdobywaly puchary itp 50,70,90 lat temu. A lexus?
    A Lexus zadebiutował w 1989 i od samego początku ostro namieszał na największym na świecie rynku luksusowych samochodów (czyli USA).
    Zdobywać pucharów 50 i 70 lat temu nie mógł, bo go nie było - ale zdobywa teraz. Można poczytać choćby w Wikipedii.

    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    Niczym się nie wyróżniają (chociaż to może być zaletą dla niektórych).
    Prosta logika podpowiada mi, że Lex od BMW i Mercedesa wyróżnia się CO DO JOTY tym samym co Mercedes na tle Lexusa i BMW - a BMW na tle Mercedesa i Lexusa... :hah:
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    Cytat Zamieszczone przez wnukus
    Lexus produkuje ok auta, ale bez emocji
    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    Te samochody są nudne
    To raczej kwestia niedoinformowania. Istnieje na świecie masa fanów, dla których te auta to zajawka co najmniej taka jak dla was BMW. Tyle że żyją dość daleko od Europy (Azja Południowo-Wchodnia, Zachodnie Wybrzeże USA...).

    Nie, to nie jest kwestia niedoinformowania. To jest kwestia designu i inydywidualnych odczuć ;)
    Dla mnie Lexus nie ma tego czegoś, czym by się wyróżniał na tle konkurencji :) I tyle.
    Chociaż tylna loża LS600h prezentuje się godnie. I w porównaniu do konkurencji - tani jest. Nie dziwi mnie więc, że w Szczecinie całkiem sporo tego jeździ (do tej pory widziałem tylko jedną LS460 - i sporo LS600h/LS600h L)

  4. #24
    Zaryzykuję stwierdzenie, że rozpoczyna się debata, w której chodzi bardziej o sposób formułowania myśli niż o samą myśl. W myśl powyższego stwierdzenia nie można zgodzić się z cobossem, gdyż nikt nie dał mu prawa ustanawiania wzorców piękna i brzydoty. Temat wątku jest lekko niefortunny, powinien brzmieć mniej więcej tak, żeby wynikało z niego, jakie auto podoba MI się najmniej a jakie najbardziej.

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    Nie, to nie jest kwestia niedoinformowania. To jest kwestia designu i inydywidualnych odczuć ;)
    Coś zakręciłeś... Jeszcze raz: w swojej wypowiedzi dowodziłem, że istnieje społeczność fanów mających wobec Lexusa "indywidualne odczucia" całkiem odmienne od Twoich.
    Fakt ten w Polsce jest mało komu znany - wobec czego obstaję przy "niedoinformowaniu".

    Z uwagą Sylwka zgadzam się w 100%. Mówienie o "obiektywnym pięknie" to jakiś absurd... :what: W sumie każdy powinien poprzestać na wylistowaniu tego "ładnego" i "brzydkiego" w swoim odczuciu.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Temat wątku jest lekko niefortunny, powinien brzmieć mniej więcej tak, żeby wynikało z niego, jakie auto podoba MI się najmniej a jakie najbardziej.
    Temat zmieniony.
    Każdy ma inny gust,dla mnie podoba się lex ale to nie jest jedyne auto wzbudzające szybsze bicie serca u mnie,dla kogoś innego szczyt marzeń to laguna w dieslu i ma do tego prawo.
    Nie wciskajcie na siłę swoich racji bo to i tak nic nie da.Może i samochód nie ma tradycji bo to stosunkowo młoda marka ale nie o to chodzi w temacie.Ford ma tradycję a mi tam transit się nie podoba,a w/g tego wyznacznika powinien.
    Np druga wersja mogła by być taka:

    najładniejszy


    najbrzydszy


    Przykłady można mnożyć w nieskończoność.A ktoś inny może uważać na odwrót.Amen.
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    133
    Najładniejszy samochód [+ oczywiście BMW 7 (e38/e65) i Mercedes S (W220/W221) no i starszy niż ten, którego tutaj wklejam LS] to Lexus LS, na którego zbieram :)


    A najbrzydszy to stary kapciuszek BMW 3:

  8. #28
    Cytat Zamieszczone przez Karol_ZKS
    Najładniejszy samochód [+ oczywiście BMW 7 (e38/e65) i Mercedes S (W220/W221) no i starszy niż ten, którego tutaj wklejam LS] to Lexus LS, na którego zbieram :)
    Obrazek

    A najbrzydszy to stary kapciuszek BMW 3:
    Obrazek
    Na prawdę nie podoba Ci się e30??? To przecież bardzo klasyczne auto....

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    133
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez Karol_ZKS
    Najładniejszy samochód [+ oczywiście BMW 7 (e38/e65) i Mercedes S (W220/W221) no i starszy niż ten, którego tutaj wklejam LS] to Lexus LS, na którego zbieram :)
    Obrazek

    A najbrzydszy to stary kapciuszek BMW 3:
    Obrazek
    Na prawdę nie podoba Ci się e30??? To przecież bardzo klasyczne auto....
    Wiedziałem, że mój post się komuś nie spodoba :) Naprawde nie podoba mi się e30, i to bardzo!

  10. #30
    He he... no cóż, to są właśnie gusta. Ja nie potrafię wskazać jednoznacznie auta, które mi się bardzo podoba lub jest wzorcem brzydoty. Ale ze stajni BMW najmniej chyba widzi mi się e36 z wyłączeniem coupe i cabrio.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •