Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: e32 historia - jest ktos chetny?

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    czy ktokolwiek odebrał w/w książkę od Wnukusa?
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Może kolega wziął te książki i uciekł z nimi za granice :D :D

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    nie, zwyczajnie nie ma jaj aby sprawę wyprostować. Wolę książkę, nawet z rocznym opóźnieniem niżeli kasę, dlatego nie działam dalej prawnie w tym kierunku, jednak nadejdzie chwila że stwierdzę że kasę łatwiej odzyskać.

    Sporadycznie zagląda on na to forum, na inne częściej. Telefonu nie obiera, zwodzi SMSami... ale OK, każdy może mieć kiepskie chwile/lata?... i mieć wszystkich głęboko w dupie. Przyjdzie jednak czas że to co się ma w dupie trzeba ... wydalić. Cała sztuka wówczas polega na tym aby zdążyć do kibla i się nie uwalić.

    Jeżeli dalej będzie mnie on traktował jak gówno, to obiecuję mu być biegunką.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki

    UWAGA - WNUKUS POSZUKIWANY - POGOŃ CZAS ZACZĄĆ!

    UWAGA! Uprzejmie proszę o podanie mi wszelkich znanych informacji na temat użytkownika znanego pod pseudonimem WNUKUS. Interesują mnie dane tele-adresowe.

    Posiadając te informacje nie będę zmuszony do organizowania zbiorowego pozwu (namawiania poszkodowanych do wspólnego wystąpienia), tylko wystąpię osobiście na drodze cywilno-prawnej (bez angażowania organów ścigania) za pośrednictwem kancelarii prawnej.

    Aby uniknąć oskarżeń o naruszenie danych osobowych wyłudzacza, dane takie proszę przesyłać mi drogą e-mailową krzysztof.mularski@gmail.com lub telefonicznie +48-660447686

    Zapewniam że nie wydam źródła posiadania tych informacji. Nadmieniam że jednocześnie ustalam dane na temat miejsca jego przebywania innymi - publicznie dostępnymi metodami. Chciałbym mieć jednak 100% pewności że ów wyłudzacz, znany jako @Wnukus, otrzyma osobiście - do rak własny - odpowiednie pismo wyrażające moje zdanie na temat jego postępowania.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •