Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: e32 historia - jest ktos chetny?

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez amato
    Porada z deczka za późno....
    Czyli co??? zapłacone...to czekamy na wywiązanie sie z obietnicy. :/

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    z daaaawnych wypowiedzi (które jeszcze mam na PW) wynikało że tylko jeden z zamawiających nie zapłacił, nie wiem czy to prawda. Zatem ktoś jeszcze zapłacił? ... po za mną...? :/
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  3. #23
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Ja też byłem chętny, czekam na wiadomość, że książki dotarły i są do odbioru
    (chciałem odebrać osobiście).
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  4. #24
    Biorąc pod uwagę ostatnie poczynania wnukusa, pewnie nikt nigdy nie zobaczy ani książek, ani kasy :]
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Dobrze że się na to nie skusiłem. Nie ma to jak na aukcji kliknąć. To chociaż jest potwierdzenie że była transakcja.
    W ogóle to Wnukusa od grudnia nie było na forum.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Nie ma to jak na aukcji kliknąć. To chociaż jest potwierdzenie że była transakcja.
    Przelew został dokonany przez internetowy dostęp do konta bankowego, więc potwierdzenie dokonania transakcji bank jak najbardziej może wystawić. Co do allegrowych "komentarzy" to tu chyba odpowiednikiem jest "reputacja", czyli pamięć pozostałych na temat danego forumowicza...

    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    W ogóle to Wnukusa od grudnia nie było na forum.
    Nie jest tak źle. Może założył sobie nowe konto (w co nie specjalnie wierzę), jednak odpisał na wysłany do niego e-mail żeby podać numer telefonu to oddzwoni w tej sprawie... Nie powiem, dość dyplomatyczne wywinięcie się, ale tylko na jakiś czas :]

    Staram się być człowiekiem wyrozumiałym - wiem że w życiu dzieje się różnie, czasem gorzej niżeli kiedykolwiek lepiej. Sam miałem niejeden raz takie nastawienie do życia że nie jeden by przeze mnie zbankrutował. Tu chodzi o zasadę, a nie o zapłacenie rachunków w ZUS, więc cierpliwie poczekam i pewnie kiedyś będę miał okazję odzyskać te pieniążki.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez amato
    z daaaawnych wypowiedzi (które jeszcze mam na PW) wynikało że tylko jeden z zamawiających nie zapłacił, nie wiem czy to prawda. Zatem ktoś jeszcze zapłacił? ... po za mną...? :/
    Ja nie zapłaciłem, a dlatego ze otrzymałem od wnukusia PW z info ze mam natychmiast wplacic bo inni przez to nie dostaną książek. To bylo w grudniu. A o ile dobrze pamiętam zamawiane byly we wrześniu czy cos kolo tego. Wiec mnie to zdziwiło ze ja nie wpłaciłem i przez to nikt nie otrzyma książki. Zastanowiło mnie to i Dalem sobie spokoj. I jak widać słusznie.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    ...trzeba było mnie tak delikatnie poinformować o swoich wątpliwościach.... chociaż wszystko to wątpliwie wygląda...
    Teraz to trzeba rozważyć załatwienie tego oficjalnie... chyba że książki lub kasa trafi do mnie... i tych którzy już zapłacili.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez amato
    ...trzeba było mnie tak delikatnie poinformować o swoich wątpliwościach.... chociaż wszystko to wątpliwie wygląda...
    Teraz to trzeba rozważyć załatwienie tego oficjalnie... chyba że książki lub kasa trafi do mnie... i tych którzy już zapłacili.
    Szczerze mowiac nie wiedziałem ze zapłaciłeś i ze zamówiłes. Postu związanego z książka nie czytałem po tym jak złożyłem zamówienie. Poza tym pewnie wczesniej wpłaciłes niz w grudniu.

  10. #30
    Wysyłka miała być 20 września...
    Jak widać wnukus pieniądze zebrał od kogo się dało, bo każde 50zł dobre i kolega wsiąkł :]
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •