Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [ elektryka] Wycieraczki

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    113
    BMW
    Ex. BMW E32 730i
    Skąd
    Gliwice

    [ elektryka] Wycieraczki

    Witam kolegów:)
    mam kolejną małą usterkę. Mianowicie wycieraczki. Jak powszechnie wiadomo są 4 możliwości ich pracy:
    1 - przy naciśnięciu pojedynczy ruch
    2 - przełączenie na pierwszy bieg (ruch co parę sekund)
    3 - drugi bieg (ruch ciągły)
    4 - trzeci bieg (wycieraczki chodzą bardzo szybko)

    U mnie działa to tak: 1 pozycja którą wymieniłem pozostaje bez zmian, ale jak już uruchamiam biegi to są problemy. To znaczy na pierwszym biegu wycieraczka rusza się tylko raz i potem nawet po upływie paru minut nie wykonuje żadnego innego ruchu. Na drugim biegu porusza się z częstotliwością co parę sekund ( tak jak powinno być na pierwszym). Na trzecim ustawieniu wszystko jest OK (wycieraczki chodzą bardzo szybko).
    No i teraz nie wiem co robić, gdzie szukać problemu. Macie może jakieś propozycje?

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Nie obraź się ale to podstawowe pytanie: czy wiesz o tym, że jeśli samochód stoi w miejscu to wycieraczki również przełączają się na niższy bieg?
    Bo być może nie wiesz o tym albo nie zwróciłeś na to uwagi i może Ci się wydawać, że wadliwie pracują.

  3. #3
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    w razie czego różowa kostka to koszt 45 zł :)
    Pić trzeba ! Jeść można !

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    113
    BMW
    Ex. BMW E32 730i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez tuczi77
    Nie obraź się ale to podstawowe pytanie: czy wiesz o tym, że jeśli samochód stoi w miejscu to wycieraczki również przełączają się na niższy bieg?
    Bo być może nie wiesz o tym albo nie zwróciłeś na to uwagi i może Ci się wydawać, że wadliwie pracują.
    Nie ma problemu, nawet o tym nie wiedziałem. Ale chodzi o to że wcześniej wszystko działało normalnie, a 2 dni temu wyszła taka usterka :/

    Aha, napisaliście ze różowa kostka, gdzie ona się znajduje i gdzie taką kupić?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •