Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: E32 Jestem hardcorem

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    O .. :x ... że tak powiem. Ktoś był nawalony jakimś samogonem jak to robił. A jaki gnój pod nogami od strony kierowcy. I licznik też "szprejem" potraktowany Ja chyba śnie. Ciekawe za ile lat F01 będzie trafiać na wieś do takich wykolejeńców. Pomysł z odratowaniem może i dobry ale chyba nie tej sztuki. Serce mnie aż boli jak widzę takie coś. a pomyślcie teraz że i Highlinery tak nie raz kończą. Ja chyba jakąś fundacje założę odratowującą takie auta i zabytkowe. Nie mogę znieść też widoku niszczejących polskich starych aut. Jak ja żałuje że sobie Syrenki nie kupiłem kiedyś. Teraz to są takie ceny jak za 7eme


    P.S. A ta 7eme z BMW Art Collection po prostu PIĘKNA
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    I licznik też "szprejem" potraktowany
    Prawie jak alpina ;D
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Ciekawy przypadek, jak będę miał niestrawność to sobie też wężyki, "zakrączki", pojemniki akwarelkami pomaluję na rózne kolory - to łatwiej będzie się wyrzygać
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •