Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: wymiana komputera sterownika

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    111
    BMW
    750il
    Skąd
    wałbrzych

    wymiana komputera sterownika

    witam panowie jestem zmuszony wymienic komputer w mojej bmw 750 i teraz pyatnko znalazłem, juz oba komputery z auta bmw 750 z roku 1996 moja jest z 1995 z tego co juz wiem napewno one pasują tylko pytanie czy odpale auto odrazu czy musze zdjąć imobilajzer z komputera jezeli tak czy znacie kogoś kto usunie to ustrojstwo z komputera wymiana mojego kompa jest spowodowana tym że mam z nim problemy gdy jade do serwisu bmw podłaczają sprzet diagnostyczny nie widzi on mojego komputera po odpieciu akumulatora i podpięciu spowrotem komputer zaczyna współpracowac druga dziwna sprawa to że mam auto z 1995 roku a komputer jest z 1998 co niektórzy znają mój dziwny przypadek że auto odcina mi połówke silnika to się akurat dzieje żadko ale mam tez znaczny spadek mocy po odpięciu aku czekam 3-5 minut podłaczam spowrotem i auto śmiga jak trzeba czasami 1 godzine czasmai nawet cały dzien wymieniłem juz kupe rzeczy w tym aucie sondy swiece cewki kable zapłonowe czujnik połozenia wału cały aparat zapłonowy i wiele wiele innych rzeczy wszedzie rozkładaja ręce a mnie nie pokoi jeden fakt auto zamula pewnie łapie błędy odłaczam akumulator spinam go spowrotem auto jedzie jak trzeba co moze byc grane ???

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    a może warto sprawdzić wiązki ?


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    89
    BMW
    e38 730i " angol 740
    Skąd
    ie
    Witam. Długo walczyłem ze swoją bunią (99r740) gdyż nie mogłem połączyć się z autkiem za pomocą inpa. Podjechał znajomy mechanik z odpowiednim sprzętem i tez nie mógł się podłączyć. Stwierdził że prawdopodobnie padł komputer :/ Moje pytanko; na co trzeba zwrócić uwagę przy kupnie kompa tzn (jakieś numery itp?) czy wystarczy że wtyki będą te same? (W domu posiadam z 2 takie komputery od 740z95.) Czy to prawda że najlepiej jest kupić ECU razem z przepływką? No i co z imobilajzerem da się go jakoś domowym sposobem zczytać i zaprogramować? THX

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •