mam jeszcze popielniczki , ale to juz trzeba rozebrac boczek a to robota na kilka browarków :)
mam jeszcze popielniczki , ale to juz trzeba rozebrac boczek a to robota na kilka browarków :)
codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P