Cytat Zamieszczone przez szczurek Zobacz posta
jest długi taki gdzies na 20 cm
Czy możesz się nie chwalić na forum jaki jest ??!!!!!!! :D Zwłaszcza że mało kogo to obchodzi heheeh :D