Zamieszczone przez szczurek jest długi taki gdzies na 20 cm Czy możesz się nie chwalić na forum jaki jest ??!!!!!!! :D Zwłaszcza że mało kogo to obchodzi heheeh :D
Wieśniactwo to stan umysłu nie miejsce zamieszkania .........
Zasady na forum