Pokaż wyniki od 61 do 70 z 93

Wątek: [e38] czesc :)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,337
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    odkopuję :)))) każdy kto mówi i mysli że e65 to jakies badziewie i ze to nie jest już BMW to chyba w nim nie siedział i nie jeździł . 740d jest fajne i myślałem ze szybkie , 745 to petarda z mega luksusem. logic 7 edc dociaganie drzwi wszystkie szybki z tym klimacomfort wentylacja masaże i grzanie foteli miodzio.

    By szczurek_pb at 2012-07-03

    By szczurek_pb at 2012-07-03

    By szczurek_pb at 2012-07-03

    By szczurek_pb at 2012-07-03

    By szczurek_pb at 2012-07-03

    By szczurek_pb at 2012-07-03

    By szczurek_pb at 2012-07-03

    By szczurek_pb at 2012-07-03

    By szczurek_pb at 2012-07-03

    By szczurek_pb at 2012-07-03

    By szczurek_pb at 2012-07-03
    brakujący nowy dekielek i pianka do czyszczenia skóry

    By szczurek_pb at 2012-07-03

    By szczurek_pb at 2012-07-03
    Ostatnio edytowane przez szczurek ; 03-07-2012 o 17:40
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •