Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: [Elektryka] Kostka stacyjki

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mikołaj
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    247
    BMW
    ,728i 95 Fiolet , E38 M62b44 98, M73B54 99 Aktualnie e65 m57 2004
    Skąd
    Warszawa

    [Elektryka] Kostka stacyjki

    Drodzy koledzy nie działa mi zapłon poprzedniemu właścicielowi uszkodziła sie kostka stacyjki i jakis elektronik załozył mu bajpas który poprsotu odmówił posłuszeństwa ,moje pytanie jest takie...Czy da sie wymienić samą kostke czy trzeba wymieniać całą stacyjke :(??

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    Sama kostkę można kupić



    ps.Masz siłę inwestować .... miałeś coś załatwić jakiś czas temu ....


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #3
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Ja jakieś 2 tygodnie temu wymieniałem ten element bo komp wykazywał błąd.Koszt 190zł w servisie za org.Wymiana jakies 20 min.Wymieniałem samą kostke.

  4. #4
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Odświeżę trochę temat i pytanko czy wszystkie kostki stacyjki są takie same, czy jest jakaś różnica nie wiem, rocznik, lift czy coś takiego. Wydaje mi się że moja już trochę nie domaga a mam całą kolumnę za stacyjką z innej e38, podmienił bym sobie jeżeli nie ma różnic, chyba że trzeba zamawiać w serwisie po nr.win to inna bajka.


    Już wiem że są różnice i moja kostka w aucie wygląda tak



    a ta którą kupiłem kiedyś z kolumną kierowniczą wygląda tak



    w tej jest o dwa piny więcej niż w mojej i element zaznaczony też się różni, a odpowiada za włożenie prawidłowej wtyczki. Zastanawiam się czy gdybym pozbył się tego elementu z nowej kostki i podłączył ją w miom aucie, to czy ta różnica dwóch pinów więcej jest istotna i może się coś spalić itp

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •