Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Lifting E38

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    5

    Lifting E38

    Witam. Mam pytanie odnosnie liftingu e38- co jest potrzebne zeby go wykonac tzn jakie elementy trzeba zmienic i jaki jest szancukowy koszt jesli macie pojecie.Chodzi mo glownie o lift przodu. Dzieki pozdrawiam.

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    lampy i listwy pod lampami jak z przodu --- cen ci nie podam bo u dealera koszt spory a jak se gdzieś upolujesz taniej to bedzie taniej :) i chyba tyle z tego liftu ...

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    No nie... Wg mnie inne są całe front quarterpanels czy też błotniki - zauważ że przedni kierunkowskaz po lifcie jest jakby bardziej wydłużony.
    Ponadto chyba nerki.
    Gdzieś słyszałem że progi były tez inne, no a z tyłu lampy "kryształki" + klapa bagażnika z listwą nad tablicą.

    To tyle co wiem, prośba do mądrzejszych o uzupełnienie ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    klapa bagażnika z listwą nad tablicą.
    Ale tylko dla wersji chromline


    Jeśli chodzi o przód to :
    -Lampy
    -Listwy pod lampami
    -kierunki
    -błotniki
    -nerki

    Koszt. Duży jeśli znajdziesz używki to taniej. Lampy ok. 2500 zł (używane oczywiście). kierunki to śmieszna kwota nerki ok. 300zł ASO a błotniki można pospawać.. Do tego malowanie.

  5. #5
    I do tego nakladki na progi , koszt uzywanych jak znajdziesz okolo 500-600zl 2 szt



    A w ASO nie pytaj :D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    W dziale zrob to sam sa fotorelacje Sebka i Grega ;) Lampy i listewki pod lampami to koniecznosc (lampy minimum 1500 za ksenon przy duzym szczesciu, a normalnie za 2000zł mozna dostac, za 2500zł to juz od cwaniaczków szukajacych naiwnych na Allegro ;) ). Blotniki mozna spokojnie przerobic. Nerki najlepiej pelen chrom od 750 za ok. 360zł w serwisie o ile pamietam (to bylo chyba info od olejusa wiec mozna wierzyc :) ). Nakladki na progi nie wiem ile kosztuja, ale pewnie tak jak mowi trolu. Lampy tyl krysztalki od 500 za nowe zamienniki do 1000 za uzywki oryginalne (chyba ze z pomaranczowym migaczem to taniej). Klapy tylnej nie trzeba zmieniac, listwe mozna doczepic.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    9
    A jak jest z tylnymi lampami? Pasują bezproblemowo z po liftowej do starszej?

  8. #8
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Cytat Zamieszczone przez Markooo
    A jak jest z tylnymi lampami? Pasują bezproblemowo z po liftowej do starszej?
    Pasuje bez problemu jest taka sama tyle ze ładniejsza ;)
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •