Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83

Wątek: Twoje pierwsze auto i wspomniena z nim związane:-))

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska

    Twoje pierwsze auto i wspomniena z nim związane:-))

    Zakładam temat bo może być ciekawy :) Czas na wspomnienia

    Moim pierwszym autkiem była zacna syrena 105L.Miałem wtedy 15 lat i nie zawsze była kasa na waszkę więc parę razy skarpetka została zasilona rozpuszczalnikiem nitro do którego miałem dostęp na warsztatach szkolnych ;D Ale miała kopa aż tłumik urwało ;D
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    Kolega dostał Skarpete na osiemnastkę od swojego wuja który był sołtysem w Pacynie. Jak nie było na wachę to myliśmy szyby w CPN przy trasie Warszawa-Poznań tzw 2 :D albo na przejeździe kolejowym na wlocie do Kutna. Były czasy nie ma co :D

  3. #3
    He he.. Sentymenty....

    Moje pierwsze własne auto to był rekinek e21 z silnikiem 1.8 (M10) w gażniku z 76 roku. Zacna maszyna ulepiona z 3 innych..... Ale przyjeździe na wprost pozostawiała 2 ślady ;D

    Jazda nią była mega frajdą... W końcu to BMW. Od tego auta zaczęła się trwająca do dziś przygoda z BMW.

    Natomiast edukację motoryzacyjną rozpocząłem od maluszyny po dziadku, potem F125 z 74 roku i poldek (borewicz) z 86.... To był prawdziwy poligon doświadczalny i niezła szkoła z zakresu mechaniki pojazdowej...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    504
    BMW
    e38 740i 98
    Skąd
    WWA
    Srena 105 lux ale to było autko później przerobione na cabrio w fiolecie każdy wyjazd to była przygoda ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D potem fiat 125 poldon i maluchy ;D ;D ;D ;D ;D

  5. #5
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    He he.. Sentymenty....

    Moje pierwsze własne auto to był rekinek e21 z silnikiem 1.8 (M10) w gażniku z 76 roku. Zacna maszyna ulepiona z 3 innych..... Ale przyjeździe na wprost pozostawiała 2 ślady ;D

    Jazda nią była mega frajdą... W końcu to BMW. Od tego auta zaczęła się trwająca do dziś przygoda z BMW.

    Natomiast edukację motoryzacyjną rozpocząłem od maluszyny po dziadku, potem F125 z 74 roku i poldek (borewicz) z 86.... To był prawdziwy poligon doświadczalny i niezła szkoła z zakresu mechaniki pojazdowej...


    Moim pierwszym autem bylo takze e21 323 z 1979 lub 1980 roku, tego juz nie pamietam.

    Kupilem za 400 marek z dziurami w podlodze ;D
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Moim pierwszym autem był Fiat 126p z 1986r. :]

    Strasznie leciała mu podłoga - nie było materiału to wspawałem mu 2 znaki drogowe (jeden STOP i jeden ustąp pierwszeństwa) :D i trzymał się i śmigałem ostro :P

    Później nastąpił wielki przeskok na E38 :D a w międzyczasie jeszcze jakiś BMW i Mercedesy ale i tak zawsze wracam do E38 :D
    Only E38

  7. #7
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ja zacząłem od malucha w nowoczesnym opakowaniu czyli cinquecento 700 :)
    Fantastyczne auto..... -::
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    300
    BMW
    e38 4.4iLA, było e32 3.0 m60
    Skąd
    Bydgoszcz
    Moim pierwszym autem było e32 m30b30 z 1988r :D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    moim pierwszym autem był maluszek z pięknym wlotem na masce :hah: ,potem było e32 735 a następne to obecne e38 i mam nadzieje że szybko się to zmieni na wymarzone e65 745 :D

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Zaczynałem od Cinquecento 0.7l :)
    Nastepnie przyszła kolej na Opla Corsę C 1.0 + LPG ... mega genialna maszyna do dzisiaj patrzę na nią z sentymentem ( siostra go dostała )
    Od 5 lat bez przerwy E38 i od 2 lat A4 ... cała moja historia :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •