Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Poszukiwania e32 ;]

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze

    Poszukiwania e32 ;]

    Witam jako że swoją starą 7 sprzedałem szukam nową ewentualnie 535i e34.
    Proszę o pomoc w kupnie trochę bardziej się znacie niż ja na 7er.
    Znalazłem takie 2 sztuki dość interesujące
    http://moto.allegro.pl/item728333723...bmw_warto.html
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9750163
    Jedna ma coś ze skrzynią do się zrobić ewentualnie na manuala przerobić ile takie coś kosztuje?
    Druga ładna ale to tylko 730 chciałbym 735.
    Może ktoś ma na sprzedaż 735 na manualu z klimą i pełnym obc tak powiedzmy do 5.5 tys zł ? Lub właśnie e34 535i?
    Dzięki za każdą pomoc

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze
    Witam ponownie i co inikt mi nie pomoże?
    Może ktoś zna tą sztukę ?
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9748710

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    112
    BMW
    E32
    Skąd
    Slask
    Tak jak pisalem Ci na pw trzeba miec stalowe nerwy i troche kasy zeby z aut za ta cene byly auta

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    W sumie patrząc na te ogłoszenia... i ceny,

    ....to nie mam odwagi się wypowiedzieć o żadnym z tych aut, no chyba że jesteś mechanikiem (nie koniecznie zawodowo) i zamierzasz wieczory spędzać w garażu przy aucie)
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze
    Heja mechanikiem z zamiłowania jestem lubie dłubać. Zrobiłem e21 i e30 tak samo e32 poszło był taki złom za 1.5 zł dołożyłem 500 i poszła z miejsca za 3 i się jeszcze cieszyli że auto w takiej cenie w takim stanie :]
    Mam następnego sztrucla do oceny po rozmowie telefonicznej wyszło że auto użytkowane przez osobę starszą ok 50 lat do wymiany tłumik koncowy i jeden wachacz. Na moje to skóra do kompletnej renowacji nadwozie jeszcze nawet. Co o niej myślicie?
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9916280

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    244
    BMW
    E38 740
    Skąd
    Kraków
    mam kompa droższego niż te beemki :D z ogłoszeń :D

    Kiedy kończy się kultura? Wraz z ostatnim pociągiem do Krakowa :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów
    Co prawda mam e38 ale w porównaniu do paska b4 to jednak poziom skomplikowania konstrukcji i koszty części sporo wyższe. Daję taki przykład bo myślę, że relacja pomiędzy e21 czy e30 do e32 będzie podobna. Więc jak już szukać e32 to w super stanie. Cierpliwie poczekaj bo takie są co jakiś czas ale warto wyczekać bo cena i tak nie duża ale szansa że będziesz się cieszył jazdą duża. Ja niedawno nabyłem w sumie ładne auto a i tak zaraz po kupnie skrzynia klęknęła (dobrze że od e39 pasuje).

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Jeśli mowa o tej http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9916280 to osobiście już zerknąłem na nią wcześniej ... ale tylko w necie... zwróciłem na nią uwagę.

    Wersja LONG to plus, ale skóra do kompletnej renowacji - pewnie na żywo nie wygląda dramatycznie. Sądzę że cena nie jest wygórowana - tyle że pewnie LPG 2.gen - więc zapewne obroty silnika będą falowały... często przy tej cenie można również doświadczyć wydmuchanej uszczelki....

    Jeśli masz niezbyt daleko, i masz odrobinę czasu to podjedź do niej ;)

    Miałem kiedyś 735.... tęsknię za nią :] teraz mam 750, ale tęsknię bo była w miarę ekonomiczna, ładna (zadbana, beżowa) no i jednak R6 ma nieco inne odgłosy (bulgoty) pracy silnika. V12 trzeba przydepnąć żeby zaryczała...

    Jednak jestem przekonany że z szerokiego ryjka byłbyś bardziej zadowolony (ten można przełożyć... ale... :) )
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  9. #9
    Ja bym z tyle nie szukał bo te auta to będą do remontu a nie do jazdy i na częściach zostawisz co najmniej drugie tyle co zapłacisz za auto. Więc bezsensu takie zakupy. To nie jest maluch że naprawisz skręcając drutem czy wkręcając śrubkę.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    90
    BMW
    e32 750i
    Skąd
    Zabrze
    Daleko nie mam jutro jestem umówiony popołudniu się zobaczy co to je :] Zdam relacje jak co

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •