Co prawda mam e38 ale w porównaniu do paska b4 to jednak poziom skomplikowania konstrukcji i koszty części sporo wyższe. Daję taki przykład bo myślę, że relacja pomiędzy e21 czy e30 do e32 będzie podobna. Więc jak już szukać e32 to w super stanie. Cierpliwie poczekaj bo takie są co jakiś czas ale warto wyczekać bo cena i tak nie duża ale szansa że będziesz się cieszył jazdą duża. Ja niedawno nabyłem w sumie ładne auto a i tak zaraz po kupnie skrzynia klęknęła (dobrze że od e39 pasuje).