Witam, Nazywam się Adrian, mój nick to Piasku, jestem z Kartuz-okolice Gdańska i dołanczam do szczęśliwych posiadaczy BMW E38 740i M62 4,4 litra. Na codzień to pracuje jeżdząc na samochodach ciężarowych, a w weekendy ucze się zaocznie na studiach inżynierskich na wydziale informatyki. Miesiąc temu byłem posiadaczem BMW E36 z 95 roku, gdy przesiadłem się w E38 to poczułem się jak między niebem a ziemią :shock: . Pierwsze naciśnięcie gazu i dojscie do kickdownu, to jakbym odpalal rakiete. Niestety moją E38 ściągnełem z Wysp więc jak sami wiecie kierownica po drugiej stronie, osobiście mnie to nie przeszkadza i z chęcią bym jej nie przerabiał, ale skoro trzeba żeby ją zarejestrować no to cóż. Jutro samochód oddaje do warsztatu i zacznie się przekładka. Wcześniej już zakupiłem wszystkie niezbęde części.
Moja wersja to też prawie full opcja: wyposażona jest w skóry koloru szarego, steptronic, TV, Navigacja, Podgrzewane fotele i oparcia. Pełna regulacja elektryczna foteli + funkcja pompowania dla odcinka lędzwiowego tak, zwany masaż. Czujnik deszczu, ASC, Parktronic, Tempomat. Tylko 2x Airbagi. To chyba już wszystko.

Mam pytanie do was czy wiecie czy instalacja elektryczna wyciągnięta z BMW 740i z 1994 roku z silnikiem M60 będzie pasowała do mojej 740i z 1996 roku z silnikiem M62????. Z góry dzięki za odpowiedź.