Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: [ elektronika] PDC mi piszczy,i miga..

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    52
    BMW
    F01 740i in progress
    Skąd
    Bydgoszcz
    Padajace czujniki PDC to chyba czesta usterka, w kolejnym E38 mam ten sam problem.
    Tyle ze teraz wymieniłem 2 czujniki ktore wogole nie dzialaly - na poczatku bylo OK ale jak popada deszcz to zaczyna mi pokazywac bzdury i po chwili sie wylacza (piszczy i miga).

    Działanie czujnika da sie sprawdzic w prosty sposób - jesli działa to lekko "tyka".
    Gorsza sprawa jesli jakis czujnik dziala nieprawidlowo - chyba bede musial kupic kolejny i podmieniac kolejno.

    Co do odpinania kolejnych czujnikow i sprawdzania czy dziala to sie nie zgodze - jesli nie ma jakiegos czujnika to cały system nie działa.

  2. #12
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    zgadzam sie - odpinanie czujników po kolei nic nie da bo system nie działa czasmai jest tak ,że po rozłączeniu akumulatora system zaczyna działać ale i tak na chwile jak się uda na wyczucie trafić który jest padnięty to dobrze - najwyżej w serwisie dokładnie powiedzą który padł - ja znalazłem czujnik za 120 zeta na allegro i nie mam od 6 miechow żadnego problemu z pdc co do wymiany to ściągasz listwę bo one są powklejane

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez budek
    czy ktoś wie gdzie znajduje się jakiś sterownik czy cos takiego od PDC,
    mi całkowicie padło, a na kompie nic nie widać :(

    Poszukaj w bagażniku... zdaje się tam gdzie zmieniarka, navi itd. tam to powinno być..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •