Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: sprowadzenie samochodu z USA!!!!!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin

    sprowadzenie samochodu z USA!!!!!

    Witka.Jak wygląda sprowadzenie samochodu z USA? czy się opłaca?czy ktoś z was to już robił?jak wygląda sprawa z akcyzą,cłem,promem i innymi sprawami związanymi ze sprowadzeniem auta?czy znacie jakieś firmy co zajmują się sprowadzeniem samochodów z USA?ja wynalazłem coś takiego www.usaautosystem.pl wyglądają na uczciwych!!!zastanawiam się nad ściągnieciem BMW 745 e65;)).

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    2 lata temu ściągnelem Audi A4 ... zarobiłem na nim i jestem happy :)

    Co do promów kontenerów i firm zagadaj do kolegi Olejusa - on na pewno pomoże :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    2 lata temu ściągnelem Audi A4 ... zarobiłem na nim i jestem happy :)

    Co do promów kontenerów i firm zagadaj do kolegi Olejusa - on na pewno pomoże :)
    Dzięki Neuf ;)a czy e65 z USA bardzo się różni od wersji europejskiej chodzi mi tu części zamienne??i jak wygląda elektryka,trzeba coś przerabiać?

  4. #4
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    mario730i

    poczytaj tematy w dziale e65 ,,kiedys dokladnie opisalem problemy z e65 z usa....

    http://forum.7er.pl/uszkodzona-750li-vt5807.htm
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Kolega bedzie teraz ciagnal s klase takze jesli bedziesz zdecydowany daj znac bo ma wolne miejsce w kontenerze i zastanawia sie co tam jescze upchac ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    mario730i

    poczytaj tematy w dziale e65 ,,kiedys dokladnie opisalem problemy z e65 z usa....

    http://forum.7er.pl/uszkodzona-750li-vt5807.htm
    Dzięki Bezi,czytałem :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    Cytat Zamieszczone przez wnukus
    Kolega bedzie teraz ciagnal s klase takze jesli bedziesz zdecydowany daj znac bo ma wolne miejsce w kontenerze i zastanawia sie co tam jescze upchac ;)
    ściąga na własną reke czy przez firme ???ogólnie dziś dostałem wycene od jednej z firm która zajmuje się sprowadzaniem samochodów z US i wcale to tak kolorowo nie wygląda za BMW 745 z 2004 po wszystkich opłatach wyszło by mnie na polskie 90tyś zł więc nie widzę jakieś dużej przebitki miedzy sprowadzeniem samochodu z usa a kupnem go np:w PL

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Na wlasna reke. Ostatnio dojechala mu mazda cx7 dla ojca. Nowka w specyfikacji jaka ma w PL wychodzi 167tys z USA po zarejestrowaniu w PL wyszla 88tys Wiec mysle ze jesli sie to zrobi z glowa to mozna na tym wyjsc ok ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •