Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: E32 z grodu Kraka, co myślicie?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    209
    BMW
    chciałbym :)
    Skąd
    Grójec/Warszawa

    E32 z grodu Kraka, co myślicie?

    http://allegro.pl/item719590149_bmw_730_v8_93.html


    A to zdjęcia co dostałem od właściciela, po ich obejrzeniu trochę mi ochota odeszła, oprócz paru wgnieceń wygląda jakby było malowane w kilku miejscach, na przykład drzwi kierowcy, i listwa na drzwiach kierowcy nie za bardzo spasowana jest z tą na błotniku. Z drugiej strony cena też niewygórowana. Sami oceńcie.
















  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Środek odpicowany,skóra wygląda na malowaną,,już ze zdjęć wygląda jak lepianka to na żywo nie będzie lepiej,każdy element w innym kolorze,240kkm przebiegu-no comment,czarne blachy-zapewne składak.Ja po taki samochód bym się nie wybierał ,wypierdek mamuta,nic ciekawego.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    209
    BMW
    chciałbym :)
    Skąd
    Grójec/Warszawa
    gierobiala dzięki za opinię, ja sam mam problemy z rozróżnianiem odcieni i między innymi dlatego te zdjęcia chciałem dać pod osąd. Sam też się rozmyśliłem. Zdjęcia zostawiam na forum ku przestrodze :) pozdro.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    krazen - nie napisałeś czego oczekujesz od auta które chcesz zakupić? (poza V8)

    Jeśli szukasz "igły" z przebiegiem mniejszym niż 300 tys, w oryginalnym lakierze i jeszcze pewnie V8 to nie mogę Ci pomóc

    Jeśli natomiast szukasz pewnego auta (R6) w normalnych pieniądzach to jest taka w Krakowie i jest to auto "znane i lubiane". Wisi obecnie na allegro, w razie czego mogę pomóc bo znam się ze sprzedajacym.
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    209
    BMW
    chciałbym :)
    Skąd
    Grójec/Warszawa
    Jak to R6 ma skórę, działającą klimatyzację i najlepiej jest w manualu to czemu nie. Można wiedzieć która to? Bo jest kilka egzemplarzy z Krakowa na Allegro.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    za 4 tys zł to niby czego tu sie spodziewać ;D
    Only E38

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez krazen
    Jak to R6 ma skórę, działającą klimatyzację i najlepiej jest w manualu to czemu nie. Można wiedzieć która to? Bo jest kilka egzemplarzy z Krakowa na Allegro.
    R6 3.0 szare skóry, manual, ale klimy brak, jest za to optik-pakiet Schnitzera, auto kosztuje 8 tys
    Czarne e32 w benzynie!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •