Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [mechanika] e38 problem z silnikiem

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    4
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Polska

    [mechanika] e38 problem z silnikiem

    Witam,mam problem z moja 740ia,mianowicie gdy silnik jest zimny to auto jezdzi ladnie ale jak sie rozgrzeje to szarpie przy niskich obrotach silnika.Jak przelacze na sport to jest ok,na tiptroniku tez ok.Ogólnie to szarpie tylko na D gdy obroty zejda ponizej 1.5tys.Przy ostrej jezdzie tez jest wszystko dobrze,niewiem czy to jest wina silnika czy skrzyni.Moze ktos mial taki przypadek i sie orientuje,bede wdzieczny za pomoc.

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Kolego na swoje pytanie nie uzyskasz odpowiedzi do chwili aż nie uszanujesz naszego regulaminu ...

    Dokładniej zapoznaj się z pkt.5 . Pozdrawiam

  3. #3
    aro - na litość - prosze spełnij swój obowiązek (przedstaw się w odpowiednim dziale) i dopiero pytaj...
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    To ja już nic nie powiem poza kultowym pkt 5......

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    oj chłopaki przesadzacie. Odpiszcie aro, a na pewno przedstawi się porządnie kiedy znajdzie na to odpowiedni czas.

    aro, czy aby na pewno problem dotyczy silnika a nie skrzyni? Co dokładnie rozumiesz poprzez "szarpanie"? Być może nie chodzi o temperaturę silnika, tylko oleju w skrzyni.

    Wydaje mi się, że na trybie S inaczej pracuje sprzęgło hydrokinetyczne, przy zimnym oleju też nieco inaczej (poprawcie mnie jeśli się mylę - młody jeszcze jestem :D).

    aro - przedstaw się :P

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    4
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Polska
    Byłem dzisiaj na diagnostyce komputerowej,powiedzieli ze z silnikiem wszystko ok i ze musze jechac do fachowca od skrzyn automatycznych.

  7. #7
    No to juz trochę wyjaśnia.

    Jak chcesz zdiagnozowac skrzynię to polecam ******** ul. Zilelonogórska 12 Warszawa tel: /0-22/ 668 24 11

    Nie znam innego porzadnego warsztatu od ASB bliżej Ciebie. Zadzwon i podpytaj i oczywiscie daj znac w tym temacie jak postępy

    POwodzenia
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Także polecam ******** - i także nie znam innego porządnego warsztatu od skrzyń (nigdzie ;D ).
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    yeah, ale sie podbudowalem :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •