Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: 850

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez goryl
    jezeli chodzi o cenę mojego 8er( chce za 35 tys. )
    35k wygląda znacznie lepiej niż 42k.. ;)

    Cytat Zamieszczone przez goryl
    Mam nadzieje że wytłumaczyłem Ci wszystko dokładnie i będziemy jeszcze nieraz wódke razem pić
    Jak napisałem wcześniej.. Życzę udanej i szybkiej sprzedaży.


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  2. #42
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Zawieszenie oraz felgi robią wrażenie w tym aucie. Ogólnie całość ładnie skomponowana. Na pewno jest twardo na takiej glebie, ale wygląd rekompensuje na pewno tą niedogodność. Jeśli auto jest faktycznie bardzo dobrze utrzymane to nie zjeżdżaj z ceny. Rodzyny muszą kosztować.

    Oglądając dokładnie zdjęcia muszę powiedzieć jedno małe "ale". mianowicie wydaje mi się ze tylny błotnik powinien mieć poszerzenie , gdyż ponieważ koło wydaje się jakby wychodziło na "boki" . A wy co sądzicie.?
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  3. #43
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Oglądając dokładnie zdjęcia muszę powiedzieć jedno małe "ale". mianowicie wydaje mi się ze tylny błotnik powinien mieć poszerzenie , gdyż ponieważ koło wydaje się jakby wychodziło na "boki" . A wy co sądzicie.?[/quote]


    Gdyby ktokolwiek poszerzyl jakos blotniki w takim aucie to za przeproszeniem,ale nawet bym nie chcial "splunac" na nie.....

    Jest felga w stylu "germanstyle" i nie przeszkadza mi wogole,ze tam troszke wystaje ;)



    Poza tym mialem przyjemnosc troche juz porozmawiac z kolega Gorylem i wiem ,ze czlowiek nie "jest palcem robiony" i zaloze sie ,ze zdjecia odzwierciedlaja faktyczny stan tej 8er !

    pozdrawiam , grabol

  4. #44
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    107
    Paweł nie przejmuj się tymi tekstami ..

    Ja widziałem autko wielokrotnie i naprawdę gdyby Paweł wcześniej sprzedawał to stałaby ona u mnie. Niestety kupiłem już wcześniej 8er ..
    Tomek

  5. #45
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Piękne autko w stylu German zrobione ze smakiem :) Ja na twoim miejscu ogłosił bym je jeszcze na niemieckich aukcjach typu mobile.de czy autoscout24,nie ma się czego obawiać,że będą jakieś problemy.Napewno Helmuty będą dzwonić.Ale z drugiej strony szkoda,żeby taka perła powróciła znowu do swojego kraju,chociaż tam ze względu na lepsze drogi będzie miała lżejszy żywot ;)

  6. #46
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Jeśli mogę wtracic swoje 5 groszy to powiem tylko jedno gdybym miał takie pieniądze ta 8 stała by u mnie na podwórku. Dla mnie jest mega wypas i naprawdę jest moim zdaniem warta tych pieniędzy. Zwolennicy i przeciwnicy zawsze będą ale mi się wydaje że tych pierwszych jest znacznie więcej. Kolego Goryl wielki szacun za projekt i powodzenia w kolejnym zwłaszcza że dotyczy 7er. Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •