Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Wątek: 850

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Cytat Zamieszczone przez staszek
    nieprawda.
    Kolego ,a całe zdanie potrafisz zbudować ?? Bo nie wiadomo o co ci chodzi ...

    Ale co nie wiadomo o co chodzi? Czytanie ze zrozumieniem jest wymagane juz w Gimnazjum. Mam cytowac posty pod ktorymi pisze odpowiedz?

    Oczywiscie ze to nie jest e32 ani e38 jesli chodzi o czesci, sa pierdoly na zamowienie, wszytsko prawda, ale kupujac auto zadbane nie bedzie zbednych inwestycji. A nie smietniki, pospawane z przystankow itd bo kazde takie bedzie "drogie w utrzymaniu". Drogi w utrzymaniu to jest nowy Cayenne :hah: :hah: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    27
    BMW
    brak
    Skąd
    Koszalin
    dokladnie!!! e38 tez pisza ze drogie w utrzymaniu a jezdzice nimi hehe... jak masz zadbana sztuke to co ma byc drogie? jak v8 czy v12 sie sypnie tez bedziecie plakac wiec nie kumam gadki ze e31 jest drogie... sa poprostu czesto skatowane i tyle.

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    107
    Jak wiecie to autko jest z Nowego Sącza, widziałem je kilka razy i śmiało mogę polecić.
    Znam właściciela i naprawdę nie oszczędzał na tym aucie.

    a Czemu się nie sprzedaje od razu ? To chyba proste to nie jest 1,9tdi co pali 5l/100 a cześci są stosunkowo tanie ..

    Sam mam e31 więc wiem
    Tomek

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Wracając do tematu...

    Czar pryska jak się przyjedzie live oglądać ;)

    Panowie... prawdziwe rarytasy E31, w DE chodzą po sporo większych (o 1 zero) pieniądzach.. Goryl głupi nie jest i wie ile może wyrwać za swoje auto. Rozsądny człowiek. Gdyby nie glebunek, felunek, wydeszek i xenonki, to była by to kolejna E31 za ~30k jakich pełno na allegro.


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  5. #35
    Początkujący Użytkownik Awatar goryl
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    24
    BMW
    e38 728ia , e65 745i
    Skąd
    ns
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek
    Wracając do tematu...

    Czar pryska jak się przyjedzie live oglądać ;)

    Panowie... prawdziwe rarytasy E31, w DE chodzą po sporo większych (o 1 zero) pieniądzach.. Goryl głupi nie jest i wie ile może wyrwać za swoje auto. Rozsądny człowiek. Gdyby nie glebunek, felunek, wydeszek i xenonki, to była by to kolejna E31 za ~30k jakich pełno na allegro.
    .....jak do tej pory niektóre teksty mnie nie ruszały to ten mnie położył na łopatki :" Czar pryska jak się przyjedzie live oglądać " ......chłopie ,to ja jestem właścicielem tego samochodu i : NIKT GO JESZCZE NIE PRZYJECHAŁ OGLĄDAĆ !!!!!...nie wiem skąd u Ciebie tyle jadu i co chcesz tym osiągnąć ale na drugi raz prosze Cie : nie wypisuj głupot !
    ps dziękuje chociaż że oceniłeś moją inteligencje :)
    natomiast : glebunek , felunek ksenonki itp to jest na prawde duża kasa i nawet nie myśle o odzyskaniu pieniędzy włożonych w ten samochód , chce go sprzedać bo upieprzył mi sie w głowie nowy projekt związany z e38 i jak go zrealizuje to też będzie glebunek ...itd
    pozdro

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cześć Goryl. Szybko podbij do działu "przedstaw się i swoją siódemkę" bo strasznie tępią tutaj za łamanie tego regulaminowego punktu ;D (wiem, że się już przedstawiłeś ale w innym dziale)

    Co do Twojej 850 to Powiem Ci szczerze, że poprostu to dzieło sztuki bo jak inaczej nazwać coś od czego nie można oderwać oczu przez długi czas :D
    Piękne auto. Na filmikach równie pięknie się prezentuje. Ech, gdybym miał tylko wolne 40 tys.... Niemogę się doczekać Twojego projetku e38!!!! Jeśli będzie równie grube co to e31 to niemam słów ;D

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Goryl nie spinaj się.. To że samochodu nie oglądał nikt w sprawie zakupu, nie znaczy ze go nikt nie widział.. Powiem Ci, że widziało go 2/3 osób ściśle związanych z Klubami BMW. Jesteś widoczny (chcesz być) na zlotach, auto jest rozpoznawalne i widziałem je nie raz osobiście. Jak ktoś wcześniej (nawet tutaj napisał), był Germanfest którego nie wygrałeś, a byłeś podobno pewniakiem.

    Cytat Zamieszczone przez goryl
    Ciebie tyle jadu i co chcesz tym osiągnąć ale na drugi raz prosze Cie : nie wypisuj głupot !
    Nic nie chcę osiągnąć, nie mam w tym żadnego interesu. Nie są to głupoty, tylko moja opinia, która mam prawo mieć. Męczą mnie już ohy i ahy po samych fotkach.. a jak już przyjeżdża się oglądać to paździeż. I tutaj nie mówię bynajmniej o Twojej E31.. Dużo aut ogladałem do zakupu.. dużo było perełkami na fotkach.. Jakieś 95%? Teraz znów szukam dla siebie E32 750 IL/HL i już kilka perełek fotograficznych oglądałem też. Stąd mój sceptycyzm i zdrowy rozsądek..

    A wzmianka o Twojej inteligencji podkreśla cenę auta, która tylko zważając na gadżety jest adekwatna. I wiesz doskonale, że gdyby to była perełka, to sprzedawałbyś ją w kraju wroga, bo tylko tam dostałbyś godziwe pieniądze...

    PEACE..


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  8. #38
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    BMW
    ex e32,e38,e65,obecnie e38 M Sport
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez Kafarek
    Wracając do tematu...

    Czar pryska jak się przyjedzie live oglądać ;)

    Panowie... prawdziwe rarytasy E31, w DE chodzą po sporo większych (o 1 zero) pieniądzach.. Goryl głupi nie jest i wie ile może wyrwać za swoje auto. Rozsądny człowiek. Gdyby nie glebunek, felunek, wydeszek i xenonki, to była by to kolejna E31 za ~30k jakich pełno na allegro.
    Właśnie odpowiednio dobrane koła,zawiecha i parę innych gadżetów stawiają kropkę nad I w wyglądzie auta,nic wiecej nie potrzeba,no chyba że ktoś lubi wielkie skrzydła i spoilery ala "Szybcy i wsciekli" ;)

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kafarek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    839
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Tczew
    Blog
    2
    Cytat Zamieszczone przez myszor10
    Właśnie odpowiednio dobrane koła,zawiecha i parę innych gadżetów stawiają kropkę nad I w wyglądzie auta,nic wiecej nie potrzeba,no chyba że ktoś lubi wielkie skrzydła i spoilery ala "Szybcy i wsciekli" ;)
    Masz rację! Pamietaj tylko, że nie samymi dodatkami człowiek jeździ.

    EOT z mojej strony.. Pozdrawiam i życzę udanej sprzedaży!


    -----> www.e32.750i.pl <-----

  10. #40
    Początkujący Użytkownik Awatar goryl
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    24
    BMW
    e38 728ia , e65 745i
    Skąd
    ns
    ...nie chce miec z Tobą "kosy" bo ani ja nie znam Ciebie ani Ty mnie ( a tym bardziej mojego sanmochodu , i nie pisz że widziałeś go nie raz bo to nieprawda -jeżeli widziałeś , jak piszesz "pare razy" to napisz gdzie ?)
    Twój tekst : " czar pryska jak sie przyjedzie live ogladac " wyraźnie sugeruje że chodzi o sprzedaz samochodu , ale NAJBARDZIEJ grzejącą mnie rzeczą jest to że właśnie na zywo ten samochód wyglada o wiele lepiej( jeżeli chcesz poczytaj opinie tych co faktycznie widzieli ten samochód w moim temacie na syndykat.pl, i przy okazji dowiesz sie dlaczego moje auto nie zdobyło żadnego miejsca - zresztą od razu Ci powiem : BO NIE STARTOWAŁO W TYM KONKURSIE !! ) , jezeli masz jakiś uraz do tzw "perełek fotograficznych " to wyżyj się na kimś innym ( nie moja wina ze potrafie robic ładne foty!), jezeli chodzi o cenę mojego 8er( chce za 35 tys. ) to nie wiem jakie masz doświadczenie w kupowaniu tego modelu , ale chyba żadne bo gdybys miał to wiedział byś ze za ten pieniądz warto kupic ten samochód i wiedziałbyś jak wąskie jest grono faktycznie ,podkreślam : FAKTYCZNIE zainteresowanych jest kupnem tego modelu , a jeżeli chodzi o sprzedaż do Niemiec : nie chce ,nie wiem jak wyglądają formalności , boje sie wyrypać , nie chce jak to piszesz "godziwych pieniędzy" CHCE SPRZEDAĆ samochód a nie wystawiać go pół roku ( i tak uważam ze popełniłem bład wystawiając go za 42 tys. , co innego sentyment do auta a co innego realia : TEN SAMOCHÓD MA 18 LAT , a ja chyba( bo coraz mniej !!) chce go sprzedać bo mam pomysł na 7er , i nie chce kolejną zimę tylko na niego patrzeć bo to auto nie widzi deszczu i śniegu
    Mam nadzieje że wytłumaczyłem Ci wszystko dokładnie i będziemy jeszcze nieraz wódke razem pić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •