Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: 850

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    nieprawda.

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    27
    BMW
    brak
    Skąd
    Koszalin
    najwiecej gadaja ci co tylko slyszeli a nie nie mieli... niech sie wypowiedza ci co mieli e31 jakie one sa w utrzymaniu :P

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Tak jak wspominelem ja mialem v12 , dobry znajomy v8 i nie narzekal zaden z nas !

    Gdyby nie okazalo sie ,ze moja 8er byla pokryta szpachla :? to pewnie dalej bym nia smigal :]

  4. #24
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez staszek
    nieprawda.
    Kolego ,a całe zdanie potrafisz zbudować ?? Bo nie wiadomo o co ci chodzi ...

    E31 ma tylko kawałki wspólne zawieszenia z E32 ... Reszta to zupełnie inna piłka .

    Jeśli ktoś chce pogadać co jest tańsze a co droższe prosze o pokazanie cen tego samego elementu do tych 2 aut ...

    Na moje oko 8-ka wyjdzie zdecydowanie dorzej w tym porównaniu i proszę aby ludzie którzy takie auto widzieli 2 razy na ulicy nie wypowiadali się w tym temacie bo pisaniem głupot i domysłów w tym kraju zajmuje się policja ( bez urazy )

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Cytat Zamieszczone przez staszek
    nieprawda.
    Kolego ,a całe zdanie potrafisz zbudować ?? Bo nie wiadomo o co ci chodzi ...

    E31 ma tylko kawałki wspólne zawieszenia z E32 ... Reszta to zupełnie inna piłka .

    Jeśli ktoś chce pogadać co jest tańsze a co droższe prosze o pokazanie cen tego samego elementu do tych 2 aut ...

    Na moje oko 8-ka wyjdzie zdecydowanie dorzej w tym porównaniu i proszę aby ludzie którzy takie auto widzieli 2 razy na ulicy nie wypowiadali się w tym temacie bo pisaniem głupot i domysłów w tym kraju zajmuje się policja ( bez urazy )
    Neuf - nie widze nic nie jasnego w mojej wypowiedzi ..

    Bylem uzytkownikiem e31 i nie zauwazylem wielkiej roznicy w kosztach eksploatacji ! (miales e31 i odczuwales znaczna roznice w eksploatacji??)

    Tym bardziej , ze wczesniej jezdzilem e34 ....


    OŁŁŁ FAK - ale gafaaaa !

    Sorry Neuf !!!!!!!!

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez grabol
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Cytat Zamieszczone przez staszek
    nieprawda.
    Kolego ,a całe zdanie potrafisz zbudować ?? Bo nie wiadomo o co ci chodzi ...

    E31 ma tylko kawałki wspólne zawieszenia z E32 ... Reszta to zupełnie inna piłka .

    Jeśli ktoś chce pogadać co jest tańsze a co droższe prosze o pokazanie cen tego samego elementu do tych 2 aut ...

    Na moje oko 8-ka wyjdzie zdecydowanie gorzej w tym porównaniu i proszę aby ludzie którzy takie auto widzieli 2 razy na ulicy nie wypowiadali się w tym temacie bo pisaniem głupot i domysłów w tym kraju zajmuje się policja ( bez urazy )
    Neuf - nie widze nic nie jasnego w mojej wypowiedzi ..

    Byłem użytkownikiem e31 i nie zauważylem wielkiej różnicy w kosztach eksploatacji ! (miałeś e31 i odczuwales znaczną różnicę w eksploatacji??)

    Tym bardziej , ze wczesniej jeździlem e34 ...
    grabol, od kiedy masz nicka "staszek" ?? ;D ;D

    I popraw proszę byki w poście, bo dają po oczach.... ;)

  7. #27
    To chyba jasna prawa, że póki nic się nie psuje to koszty są podobne.

    Świece zapłonowe i przewody są takie same w E31 i E32 - owszem - ale koszty eksploatacyjne to nie wszystko.

    Zawieszenie tyl - zupełnie inne, sterowniki które ostatnio szwankują (auto ma swoje lata) produkowane na zamówienie do E31. Ćzęści blacharskie i środki, lampy - zupełnie inne

    Silnik to nie wszystko a porównanie kosztów z E34 jest co najmniej nie poważne- choćby sam koszt paliwa :hah:

    Miewam czasami na warsztacie właśnie E31 po mechanikach co juz z 15-tu próbowało i czasami mam wątpliwy zaszczyt naprawiać tego białego słonia jakim jest E31. Piękne auto, tylko szkoda, że wszystkie jakie widuję sa tak zmęczone
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #28
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    To chyba jasna prawa, że póki nic się nie psuje to koszty są podobne.

    Świece zapłonowe i przewody są takie same w E31 i E32 - owszem - ale koszty eksploatacyjne to nie wszystko.

    Zawieszenie tyl - zupełnie inne, sterowniki które ostatnio szwankują (auto ma swoje lata) produkowane na zamówienie do E31. Ćzęści blacharskie i środki, lampy - zupełnie inne

    Silnik to nie wszystko a porównanie kosztów z E34 jest co najmniej nie poważne- choćby sam koszt paliwa :hah:

    Miewam czasami na warsztacie właśnie E31 po mechanikach co juz z 15-tu próbowało i czasami mam wątpliwy zaszczyt naprawiać tego białego słonia jakim jest E31. Piękne auto, tylko szkoda, że wszystkie jakie widuję sa tak zmęczone
    Siódmy mądrze gada :D ekslopatacja silnika i zawieszenia to nie koniec kłopotów z autem :]
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez grabol
    Tak jak wspominelem ja mialem v12 , dobry znajomy v8 i nie narzekal zaden z nas !

    Gdyby nie okazalo sie ,ze moja 8er byla pokryta szpachla :? to pewnie dalej bym nia smigal :]
    To po coś sie tak jej przyglądał - nieświadomi żyją dłużej :)

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Cytat Zamieszczone przez staszek
    nieprawda.
    Na moje oko 8-ka wyjdzie zdecydowanie dorzej w tym porównaniu i proszę aby ludzie którzy takie auto widzieli 2 razy na ulicy nie wypowiadali się w tym temacie bo pisaniem głupot i domysłów w tym kraju zajmuje się policja ( bez urazy )
    Ja widziałem CONAJMNIJ 4 razy a nawet raz siedziałem i odpaliłem ! Niestety były to początki znajomosci w tym komisie gdzie stała więc nie chciałem robić wsi i jeździć.. Ale powiem ze do baku sporo wlali zanim hmm wlaściciel ja zabrał, bo ciągle ktos niby chciał kupić a chyba chcieli sie przejechać..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •