Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: 850

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    Cytat Zamieszczone przez karwad
    Gadałem z mechanikami BMW i strasznie odradzali mi ten samochód ze względu na koszty utrzymania :/

    To nie jest tylko moja opinia - ale wielu ludzi tak uważa :]
    akurat to nie jest mit o drogim utrzymaniu. Znam dwie osoby które miały E31 i były to naprawde godne egzemplarze i auta są dosyć awaryjne i drogie w utrzymaniu. Sprawdzone organoleptycznie. pzdr.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    U mnie i u znajomego naszczescie nic sie nie sypalo..

    Zawieszenia do '93r. byly od e32 potem od e38 .

    Elektryka e32 , a reszta to juz karoseria ...

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    coś wspaniałego... Jednak takie coś mógł bym mieć jako 2gie auto.

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez grabol
    ...Zawieszenia do '93r. byly od e32 potem od e38 .

    Elektryka e32 , a reszta to juz karoseria ...
    I tu się strasznie mylisz... szczególnie w kwestii elektryki
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Slyszalem opinie ze na zywo to juz nie jest tak pieknie, pytalismy kiedys kumpla ktory byl na zlocie ( chyba germanfest ) dlaczego ta 850 nie wygrala konkursu na najladniejsze auto zlotu i w odpowiedzi padlo stwierdzenie ze to wcale nie taki rarytas jak by pokazywaly fotki. Zaznaczam ze to opinia kolegi ktory ogladal to auto ja osobiscie go nie widzialem na zywo.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Kolejna piękna 8 o której jest wspomniane na forum. Naprawdę bardzo ładna tylko te koszty utrzymania :-( :-( :-(

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    27
    BMW
    brak
    Skąd
    Koszalin
    Cytat Zamieszczone przez kri100s
    Slyszalem opinie ze na zywo to juz nie jest tak pieknie, pytalismy kiedys kumpla ktory byl na zlocie ( chyba germanfest ) dlaczego ta 850 nie wygrala konkursu na najladniejsze auto zlotu i w odpowiedzi padlo stwierdzenie ze to wcale nie taki rarytas jak by pokazywaly fotki. Zaznaczam ze to opinia kolegi ktory ogladal to auto ja osobiscie go nie widzialem na zywo.
    kolega kolegi... najlepsze takie komentarze... tak naprawde to w ogole to jest przerobka w photoshopie i auto wcale nie jest tak obnizone i jezdzi na zimowkach... akurat znam tego goscia z forum i jakbys poczytal na syndykacie to kupe kasy wydal na sportowy zawias, zabudowe media, itp. gosc w ogole na nim nie oszczedza... a co do mieejsca na podium to po primo czy to jest wyznacznik tego w jakim auto jest stanie? :) a po drugie to nie wygral bo nie bylo go juz wtedy i nie bral udzialu w konkursie... :razz: wiec twoj kolega znawca mechaniki oraz koneser marki niech sie lepiej nie wypowiada...

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Cytat Zamieszczone przez lapka666
    Cytat Zamieszczone przez kri100s
    Slyszalem opinie ze na zywo to juz nie jest tak pieknie, pytalismy kiedys kumpla ktory byl na zlocie ( chyba germanfest ) dlaczego ta 850 nie wygrala konkursu na najladniejsze auto zlotu i w odpowiedzi padlo stwierdzenie ze to wcale nie taki rarytas jak by pokazywaly fotki. Zaznaczam ze to opinia kolegi ktory ogladal to auto ja osobiscie go nie widzialem na zywo.
    kolega kolegi... najlepsze takie komentarze... tak naprawde to w ogole to jest przerobka w photoshopie i auto wcale nie jest tak obnizone i jezdzi na zimowkach... akurat znam tego goscia z forum i jakbys poczytal na syndykacie to kupe kasy wydal na sportowy zawias, zabudowe media, itp. gosc w ogole na nim nie oszczedza... a co do mieejsca na podium to po primo czy to jest wyznacznik tego w jakim auto jest stanie? :) a po drugie to nie wygral bo nie bylo go juz wtedy i nie bral udzialu w konkursie... :razz: wiec twoj kolega znawca mechaniki oraz koneser marki niech sie lepiej nie wypowiada...
    Skoro to taki rarytas to czemu pomimo tego ze za 35 chce koles oddac jakos kolejek nie widac. A Ty tez wypowiadasz sie a znasz goscia z forum jakos nie wspomniales ze ogladales to auto na zywo wiec wiesz tyle co i ja. Jak juz wspomnialem jak tyle kasy wydal na to cudo to powinno sie sprzedac na pniu.

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    27
    BMW
    brak
    Skąd
    Koszalin
    proste :) 8er to indywidualne auto i tez do indywidualnego klienta trafi... kazdy chcialby je miec a to chyba wystarczy. tylko dziwi mnie ze piszecie tu ze drogie w utrzymaniu a macie sami po 4.4 i 5.4 litra pojemnosci wiec te same silniki :)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez lapka666
    proste :) 8er to indywidualne auto i tez do indywidualnego klienta trafi... kazdy chcialby je miec a to chyba wystarczy. tylko dziwi mnie ze piszecie tu ze drogie w utrzymaniu a macie sami po 4.4 i 5.4 litra pojemnosci wiec te same silniki :)
    Kolego bo tak jak wyżej pisaliśmy 7er jest zdecydowanie tańsze w utrzymaniu niż 8er
    Only E38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •