Styling 95 nie wychodził w wersji 18", przynajmniej w BMW.
Strona 5, Styling 95
http://felgenkatalog.auto-treff.com/
Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 01-11-2011 o 17:38
sąsiad w 5 er na słoneczka w 17 calach . pewnie chinole
codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P
Tak też myślałem że tylko 19' są ori.
B.-ądź M.-arce W.-ierny
Opel Signum
BMW jeszcze kiedyś kupię ;p
Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)
A czy jest coś ori słoneczkopodobnego w 18" :>:?:
Ale po co cudować? Masz w dziale sprzedam do wzięcia ori słoneczka praktycznie za bezcen...
Mam teraz 19" wzór 92, które, jak dla mnie, mało komfortu zapewniają na polskich drogach... Pomyślałem, że na kolejny sezon letni poszukam jakiś ori 18", a może nawet 17"...
Tego czegoś w 18" nie można nazwać słoneczkiem. Wg mnie 19" jest ideałem a każde kombinowanie z inną wielkością wygląda tragicznie. Albo chce się mieć słoneczka i trzeba założyć te 19" albo lepiej sobie odpuścić i założyć coś, co w 18" wygląda ładnie.
ex:
E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
E38 728iA Shadowline Individual
E53 X5 4,4i Sport Pack
http://allegro.pl/bmw-e65-e38-felgi-...915919568.html 18 słoneczka w e38
codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P