Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 81

Wątek: Słoneczka z e65 w e38?

  1. #71
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    ... wychodziły takie w oryginale??
    Zapytam właściciela tego 5er-a :]

    Moim zdaniem- nie

    18" "w słońcu"
    Pewność na każdym kilometrze ...

  2. #72
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,316
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Styling 95 nie wychodził w wersji 18", przynajmniej w BMW.

    Strona 5, Styling 95

    http://felgenkatalog.auto-treff.com/
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 01-11-2011 o 17:38

  3. #73
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,337
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    sąsiad w 5 er na słoneczka w 17 calach . pewnie chinole
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  4. #74
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Tak też myślałem że tylko 19' są ori.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #75
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    174
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Łódź
    A czy jest coś ori słoneczkopodobnego w 18" :>:?:

  6. #76
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,316
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Ale po co cudować? Masz w dziale sprzedam do wzięcia ori słoneczka praktycznie za bezcen...

  7. #77
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    174
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Łódź
    Mam teraz 19" wzór 92, które, jak dla mnie, mało komfortu zapewniają na polskich drogach... Pomyślałem, że na kolejny sezon letni poszukam jakiś ori 18", a może nawet 17"...

  8. #78
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Tego czegoś w 18" nie można nazwać słoneczkiem. Wg mnie 19" jest ideałem a każde kombinowanie z inną wielkością wygląda tragicznie. Albo chce się mieć słoneczka i trzeba założyć te 19" albo lepiej sobie odpuścić i założyć coś, co w 18" wygląda ładnie.
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  9. #79
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,337
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  10. #80
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez szczurek Zobacz posta
    Wg mnie to 18" słoneczko tragicznie wygląda z takim balonem.
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •