Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 48

Wątek: [mechanika] Przedni dolny wahacz

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dziewon
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    236
    BMW
    sprzedane
    Skąd
    Oświęcim

    [mechanika] Przedni dolny wahacz

    Potrzebuje wymienić przedni lewy dolny wahacz, chyba wolę dołożyć i kupić z porządniejszej firmy niż jakieś badziewie co będzie do zmiany za pół roku.
    Co sądzicie o tym?
    http://www.allegro.pl/item706686674_..._teknorot.html

  2. #2
    A teknorot to lepsza i porządniejsza firma?
    Proponuję lemforder, trw itp.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    nie no wahacz konkretny, mam takie po 59zl :D


    tak jak pisze Damias, idz i kup co konkretnego, BOGE, nawet SIDEMA albo polskiego OPTIMALA albo tego TRW czy MOOGA

  4. #4
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    hehe aż się boję spytać co według Ciebie jest chińszczyzną :) nie słuchaj gadania sprzedawcy te części to syf jak każdy inny i zmienisz go za pół roku! Zaufaj markom jakie wymieniają koledzy ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dziewon
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    236
    BMW
    sprzedane
    Skąd
    Oświęcim
    Właśnie dlatego pytam,ten był najdroższy na allegro:D
    wolę dołożyć i kupić porządny.Z zimerblockiem podobnie mam i wezme boge

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Ja zakupiłem cały komplet Teknorot. Na dniach będę wymieniał, jako że dużo jeżdżę szybką będę mógł ocenić jakość tego tureckiego sprzętu, oczywiście jak doprowadze serce mojej buni ze stanu przedzawałowego.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dziewon
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    236
    BMW
    sprzedane
    Skąd
    Oświęcim
    Febi w cenie 500zl szt ?

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez monster007
    Febi w cenie 500zl szt ?
    Kolego powiem Ci jedno, nie wieże w ponadprzeciętną trwałość drogich części, sprawdziłem już na wielu autach wiele różnych części i wszystkie przejeżdzają zawsze tyle samo, bynajmniej w moich rękach.

    Ja sądze tak: Kupię komplet wahaczy za powiedzmy 600 zł ( ten turecki ), powiedzmy że jeżdze jeżdze sobie i nagle zonk wielka dziura na drodze, i rozwala mi się cała strona ?

    Pytanie czy wolałbym żeby rozwaliły mi się lemfordery czy jakieś tam inne które kosztują po 350-400 zł/szt?? Bo nie oszukujmy się czy to chińska podróbka czy turecka czy super lemforder wszystkie jak jeden ulegną zniszczeniu przy dużej niespodziewanej dziurze, a wiadomo jakie są nasze dróżki.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Febi dla BMW jest jednym z najsłabszych producentów i robi części NAJTAŃSZE skąd Ty wziąłeś cenę 500zł??? Chcą cię okraść ;D

    Kup TRW lub Lemforder!
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    49
    BMW
    e38
    Skąd
    Wawa
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Cytat Zamieszczone przez monster007
    Febi w cenie 500zl szt ?
    Kolego powiem Ci jedno, nie wieże w ponadprzeciętną trwałość drogich części, sprawdziłem już na wielu autach wiele różnych części i wszystkie przejeżdzają zawsze tyle samo, bynajmniej w moich rękach.

    Ja sądze tak: Kupię komplet wahaczy za powiedzmy 600 zł ( ten turecki ), powiedzmy że jeżdze jeżdze sobie i nagle zonk wielka dziura na drodze, i rozwala mi się cała strona ?

    Pytanie czy wolałbym żeby rozwaliły mi się lemfordery czy jakieś tam inne które kosztują po 350-400 zł/szt?? Bo nie oszukujmy się czy to chińska podróbka czy turecka czy super lemforder wszystkie jak jeden ulegną zniszczeniu przy dużej niespodziewanej dziurze, a wiadomo jakie są nasze dróżki.
    No i dlatego w Polsce strach kupić takie auto jak 7er.
    Najlepszy olej to minerał, świece tylko iskra(popieraj swoje:) a wachacze od turasa...
    pięknie! Ja podchodzę do tego tak że skoro ktoś decyduje się na takie auto to powienien
    zdawać sobie sprawę z kosztów eksploatacji i dać soie spokój z kombinowaniem. Naszej auta są nieprzeciętne nie tylko z powodu pięknej lini nadwozia, ale również dzięki technice która jest w nich zamontowana. Jakoś do dzisiaj turcy nie produkują aut tak uznanych jak BMW, więc myślę że ich części również nie grzeszą jakością. Wniosek: kupujmy kebaby od Turków, a wachacze od lemfordera:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •