Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: bmw 725 tds, 730d, 728

  1. #21
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    ojciec ma e39 530D jezdzi dosc spokojnie i pali mu srednio 7 litrow na 100 z tego wiekszosc po miescie, auto z 2001r. a co do twojego pytania to skoro stac cie na 2 samochody i to za czasow studenta to raczej do biednych nienalezysz, niechcem byc niemily ale boisz sie o spalanie a masz civica turbo, on raczej niepali ci 5/100 i ogolnie co to za silnik ze ma 300KM????? a co do spalanie i ogolnych kosztow to powiem ci tak
    wiecej frajdy=wiecej kosztow i tyle
    Honda civic 94' -5 gen. silnik standard 130KM bylo malo więc dołożyłem turbo, odciążyłem itd... co prawda to prawda nie pali 5/100km. Ale jeżdzi tylko wieczorkiem, but w podłodze pare porszawek i innych objechane i do domciu z takim usmiechem :D :D . Zgadza sie pali sporo ale używany jest max. 5-10 godz. w tygodniu.

    Kurcze nie myślałem, że aż tyle pomocnych opini od was uzyskam, co mnie niezmiernie cieszy. Jeżeli już wstępnie wybrałem 728 lub 730d to teraz jedno pytanie.

    -Czy wielkim błedem by było kupowac 728 już zagazowaną ??
    -Jeżeli 730d to koniecznie z niemiec (lub ogólnie za granicy) czy szukać w polsce ??

  2. #22
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Powiem Ci że mało jest 730d z mały przebiegiem.Jak ktoś kupuje diesla to trzaska kilometry. Ja proponuje Ci 728 bez gazu i zgloś się do trola to Ci wytrzśnie niezły gaz w mega cenie ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    Ja bym raczej nie kupil zagazowanej bo wolalbym wiedziec kto i co mi tam zakladal i miec serwis (najlepiej ten zakladajacy) na miejscu, bo wiadomo ze z gazem trzeba cos poprawiac co chwile niestety.

    Jesli masz 40 - 50 tys zl do wydania to mozesz smialo w Polsce szukac 730d - zdarzaja sie ladne egzemplarze.

  4. #24
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    jedynym :):):) słusznym samochodem z 2.8 i konkretnym gazem ( chyba mam zadbane auto) bedzie moja maszyna - myślę od jakiegoś czasu o 4.4 i jak jesteś w stanie zaproponować mi rozsadne pieniadze to jestesmy w stanie się dogadać :)

    absolutnie się nie zgodze z tym co napisałem bo jest tu kilka fajnych 728 :)

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    jedynym :):):) słusznym samochodem z 2.8 i konkretnym gazem ( chyba mam zadbane auto) bedzie moja maszyna - myślę od jakiegoś czasu o 4.4 i jak jesteś w stanie zaproponować mi rozsadne pieniadze to jestesmy w stanie się dogadać :)

    absolutnie się nie zgodze z tym co napisałem bo jest tu kilka fajnych 728 :)
    Nie rob tego :D


    Co do kilku 728i hmm jest duzo wiecej niz kilka :D

    Co do gazu , dokladnie nigdy sie nie kupuje auta z zalozonym gazem sa mega problemy,ludzie do nas przyjezdzaja na warsztat i demontuja po kilku-dziesieciu probach naprawy swojej instalacji na zmiane nowej :)

    U mnie z cena zawsze cos mozna pomyslec problemow nie ma , auto wjezdza na montaz regulacja i wyjezdza :) do pierwszego przegladu zazwyczaj sie ludzie nie pojawiaja :)

    Co do mojego spalania ... To jest tajemnica w jaki sposob :)
    Autko jak zrobie jeszcze kilka zeczy , podjedzie na hamownie :)
    Udowodnie ze jest na gazie mocniejsze niz na benzynie :D
    Z kazdym dniem pracy kocham coraz bardziej ta prace ;D

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    trolu napisz mniej więcej koszty założenia gazu do 740i (4,4 1997r). Chodzi mi o to żeby policzyć sobie po ilu km zwróci mi się. Stosunkowo mało jeżdze i nie wiem czy wyjde na swoje.

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez bonopingwin
    trolu napisz mniej więcej koszty założenia gazu do 740i (4,4 1997r). Chodzi mi o to żeby policzyć sobie po ilu km zwróci mi się. Stosunkowo mało jeżdze i nie wiem czy wyjde na swoje.
    Zalezy jaka instalacja ...

    polska wloska prins - 3 rodzaje ...

    Znam wiekszosc E38 ktore jezdza na polskich najtanszych , a jezdza tak samo jak prinsy :D
    Dam Ci w ponidzialek na pw dokladne ceny po rabacie :)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    ok wielkie dzięki czekam :medit:

  9. #29
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Cytat Zamieszczone przez EVAN CORTEZ
    728 tez swoje spali
    Moj 728i na spokojnej jezdzie teraz na nowej instalacji gazowej 12 litrow przy butowaniu 15 :D
    Mam ten sam silnik i instalcje sekwencyjna LandiRenzo Omegas.
    Mi pali gazu od trasy spokojnie do miasta korki 10-18 litrow gazu
    srednio 13,5 gazu, mieszcze sie w normie ?
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  10. #30
    miescisz sie bez problemu ;)

    Mi na landi renzo igs nie schodzilaponizej 24litrow :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •