Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: M3 którego nie powinno być..

  1. #1
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław

    M3 którego nie powinno być..

    Wiem, że to nie jest 7er, ale nie mogę patrzeć jak ktoś tak kaleczy BMW, na dodatek MPOWER :| :|

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9458825

    Ręce opadają.. przód z 39, kierownica z du*y, lapmy tylne też.. eh 8/ 8/ 8/

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    po Twojej wypowiedzi spodziewałem się czegoś gorszego na fotkach... chociaz musze przyznać ze ktoś miał talent heheh :D

  3. #3
    Strasznie udziwnione auto

    Jak nie lubię E36 tak z przodem E39 ktoś przesadził :razz:

    Ogólnie - nie podoba mi sie wcale
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    BMW
    ex e32,e38,e65,obecnie e38 M Sport
    Skąd
    Gdańsk
    Kiera fajna,nie jest to jakaś lipa,tylko oryginalna Raid z poduszką powietrzną i niemało kosztuje

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Cytat Zamieszczone przez myszor10
    Kiera fajna,nie jest to jakaś lipa,tylko oryginalna Raid z poduszką powietrzną i niemało kosztuje
    Dokładnie, to nie są tanie rzeczy :D Ta sama kierownica trafia choćby do Koenigssegga czy innych supersportowców. Miałem taką w mojej poprzedniej E36 i muszę przyznać, że trzyma się ją świetnie.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,105
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    A nawet jak to będzie kiera z bugatti veyrona to oszpecili to auto :razz: To tak jak by do tarpana ładować spinery za 10tys. Też drogie. Tu chodzi o to że to nie pasuje. Bezguście kompletne. Niech ludzie się bawią klockami lego albo modelarstwem jak mają bujną wyobraźnie i swoje wizje, a nie potencjalne perełki kaleczyli. Jeszcze jak by to było auto po dzwonie to pal sześć. Ale pomyślcie jak by to była jakaś perełka w pięknym kolekcjonerskim stanie i ktoś odwala takie cyrki. Przód od E39 nie no od E65 od razu mógł montować :shock:

    A zwróćcie uwagę na tą piękną polszczyznę i fachowe nazewnictwo :? sportowe zaswieaszenie (zawieszenie czy zaświadczenie :/ ), M-Pover, ORGINALNE M3. To jakiś obcokrajowiec chyba pisał
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  7. #7
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez myszor10
    Kiera fajna,nie jest to jakaś lipa,tylko oryginalna Raid z poduszką powietrzną i niemało kosztuje
    Idąc takim tokiem myślenia to auto jest super bo przerobienie na 1/2 e39 tez nie należy do najtańszych ;D A kierownica może oryginalna Raid ale nie M-Tech, co wyglądałoby 1000razy lepiej.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    BMW
    ex e32,e38,e65,obecnie e38 M Sport
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Cytat Zamieszczone przez myszor10
    Kiera fajna,nie jest to jakaś lipa,tylko oryginalna Raid z poduszką powietrzną i niemało kosztuje
    Idąc takim tokiem myślenia to auto jest super bo przerobienie na 1/2 e39 tez nie należy do najtańszych ;D A kierownica może oryginalna Raid ale nie M-Tech, co wyglądałoby 1000razy lepiej.
    mowa była o kierownicy,ja jakoś nie kwestionuje twojego "toku myślenia"a moja uwaga że kosztuje niemało,tyczyła się twojego zdania że kierownica "z du*y" i miała oznaczać że nie jest to żadne "gówno",jednym się podoba to,a drugim tamto,a o gustach się nie dyskutuje,mi akurat "1000" razy lepiej podoba się ta kierownica raid niż m-tech

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Auto - totalna żenada :shock: -::
    Only E38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •