Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Bardzo dziwny problem.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa

    Bardzo dziwny problem.

    Mam nietypowy problem (bynajmniej dla mnie). Podczas właczania prawego kierunkowskazu miga 2 razy szybciej. Lewy miga normalnie prawy okolo 2 moze 3 razy na sekunde. Spotkał się ktoś już z takim problemem ? Jutro oczywiście udam się do elektryka, ale może ktoś już miał taką usterkę i można ją samemu zlikwidować. Dodam, że prawy kierunkowskaz tylni, przestał działać czy to od tego ;(

  2. #2
    Zmień żarówke jak Ci się któraś nie pali i powinno mryganie wrócić do normy.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Jaka szybka odpowiedź, dziękuje bardzo. Może mi jeszcze mistrz powiedzieć czy dużo filozofii jest ze zdjęciem tego tylniego klosza ?

  4. #4
    Do wymiany żarówki z tyłu nie zdejmuje się klosza. Od środka bagażnika odchylasz tapicerke za lampą i zobaczysz wykręcane mocowania z żarówkami :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Jeżeli będziemy mieli okazję spotkać się na zlocie obiecuje browar :) Pozdrawiam i dziękuje slicznie. Wrazie jakiś pytań mogę na priv . Gdybym sobie nie radził ?

  6. #6
    Nie wierze że sobie nie poradzisz :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    żarówki to jest jedno, ja proponuje jeszcze sprawdzić przekaźniki. Miałem taką sytuację, że migacze zwariowały i cały czas były włączone awaryjne - okazało się że przekaźnik się zabardzo grzał. Koszt zamiennika w granicach 60-70 zł. pzdr.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    a w którym miejscu znajduję się ten przekaźnik jeśli wolno spytać ?

  9. #9
    Kolega Zielony mówi o przypadku z e32. W e38 żarówki są zasilane bezpośrednio z modułu świateł (LCM). Zmień niedziałającą żarówkę, tak jak mówi Damias i ciesz się normalną pracą kierunkowskazów.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Ja też jestem zielony, ale dla mnie jesteście wielcy : :medit: Chwała wam i temu wspaniałemu forum, bo jak znam życie to bym nie wymieniał żarówki tylko jutro zrobiłby to elektryk za 100 zł, a ja bym się cieszył jak głupi do sera, że tak tanio i działa. Nie wspomne już o zachwalaniu, że naprawił mi samochód w 10 min. :hihi:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •