Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Zaniedbane e34 m5

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa

    Zaniedbane e34 m5

    Witam,znacie może to auto?Po tablicach można się domyśleć ,że dość długo tłuczone po naszych "drogach",znajomy jest bardzo zainteresowany,mam nadzieję,że jak pojedziemy i otworzymy maskę nie ukaże się silnik m30b35 :|
    http://moto.allegro.pl/item717895746..._oryginal.html

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Re: Zaniedbane e34 m5

    Cytat Zamieszczone przez marek1132
    Witam,znacie może to auto?Po tablicach można się domyśleć ,że dość długo tłuczone po naszych "drogach",znajomy jest bardzo zainteresowany,mam nadzieję,że jak pojedziemy i otworzymy maskę nie ukaże się silnik m30b35 :|
    http://moto.allegro.pl/item717895746..._oryginal.html
    Jest szansa ze po otwarciu maski będzie zwyły silniczek..
    Ogólnie auto wygląda masakrycznie - od strony wizualnej trzeba pare tysięcy wsadzić... Może technicznie jest fajne i warto, ale tego po zdjeciach nie odgadne...
    Ciekawe te stare M5, ciągle mi sie podobają a nawet bardziej jak włącze film Ronin :)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Nie prościej poprosić o zdjęcia silnika na email. Wtedy będzie wiadomo co tam siedzi pod maska. Dziwi mnie brak zdjęć silnika no chyba że tam jest jego brak lub nie ma M5power tylko coś co sprzedający uważa za M5power.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230

    Re: Zaniedbane e34 m5

    Popros o VIN i rozkoduj bo jechac na darmo troche nie wypada. Zwlaszcza ze patrzac po okolicy i stanie oraz opisie to M5 Power moze sie konczyc na naklejce na klapie i kolorze tapicerki.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    zachęcający na fotkach jest złom, maszyny rolne, żuki i inne rzeczy wokół tej M5 :) hehe

    może służyła w polu ? :D :D

  6. #6
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Podał pojemność silnika i odpowiednią moc więc chyba wie co sprzedaje i żadnych jaj nie robi więc silnik pewnie jest z M5 ale:

    -Przedni zderzak jest do wymiany no chyba ze ktoś lubi sie bawić w sklejanie i dorabianie:)
    -Jest to stara M5 przed FL a grill jest zmieniony na ten po FL a patrząc na cały samochód wątpie żeby było to robione dla wyglądu,
    -Auto już jakiś czas jeździ po Polskich drogach - czarne blachy - ostatnie były wypuszczane chyba w 2001?,
    -Wizualnie nie wygląda nie ma co sie oszukiwać,
    -Za 16tys zł można kupić e34 M5 na oryginalnych felgach z ładniejszym i bogatszym środkiem, a przede wszystkim z lakierem w bardzo ładnym stanie.

    Podsumowując - ja bym odpuścił, ew. kupił to za 4-5tyś zł na części jeżeli ma wszystko co powinna mieć M5(czarna podsufitka itp..) i jeżeli silnik jest w bdb stanie.

  7. #7
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    To auto wielokrotnie było w toruniu na zlotach jeszcze w stanie ori ..... Teraz wygląda jak padlina ..... Jak będe w domu wrzuce foty "za świetności "..............

  8. #8
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,123
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Odpusc sobie - to bedzie studnia bez dna...
    Zderzak z normalnej + szeroki grill= bity przod
    Tak jak Mrekor napisal za max 4-5tys mozna sie tym zainteresowac- chociaz jak znam zycie to silnik tez pewno kuleje wiec moze i 5tys nie jest warta

    p.s: zegary, progi ma ori wiec prawdopodobne ze prawdziwa M5
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    M5 z hakiem :razz:

    Nawet nie warto tego oglądać :razz:
    Only E38

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Dzięki za odpowiedzi:) Samochód nie jest dla mnie.Za 4 czy 5 tyś zł sam bym się skusił :),ale to jest m5 właściciel ma tego pełną świadomość więc raczej za tyle nie sprzeda.Wczoraj próbowaliśmy się dodzwonić,ale nie odb.napisaliśmy też wiadomość,być może jest na urlopie.Za porządną m5 trzeba dać ponad 20 tyś zł,za 16 też się kupi,ale też nie będzie to cacko.Kolega ma kilka e34 na części,w tym całe ospoilerowanie M-technik,wszystkie części blacharskie pasują więc wizualnie doprowadzi się do ładu,gorzej jeśli silnik jest padnięty,remont s38b36 jest niestety bardzo kosztowny.Hakiem się nie przejmujemy jest odpinany,belka niech lepiej zostanie ;) Pozostaje tylko czekać na odzew.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •