Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ elektryka] Kontrolki

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    112
    BMW
    E32
    Skąd
    Slask

    [ elektryka] Kontrolki

    Problem z kontrolka ladowania gasnie dopiero po przegazowaniu po czym juz pozniej sie nie pojawia nawet przy niskich obrotach tak samo jest z kontrolka ABS W czym tkwi problem ???

  2. #2

    Re: Kontrolki

    Cytat Zamieszczone przez goldfighter
    Problem z kontrolka ladowania gasnie dopiero po przegazowaniu po czym juz pozniej sie nie pojawia nawet przy niskich obrotach tak samo jest z kontrolka ABS W czym tkwi problem ???
    Czasem tak się dzieje... Regulator napięcia sterujący kontrolką musi "zaskoczyć".

    Zastanawiające jest natomiast zachowanie kontrolki ABS. Czy ABS masz sprawny?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    112
    BMW
    E32
    Skąd
    Slask
    Wczesniej tak nie mialem, ta kontrolka ABS wyglada jakby byla zalezna od tej ladowania bo gasnie idealnie w tym samym momencie

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    112
    BMW
    730i bieda wersja
    Skąd
    zielona góra

    kontrolka

    twój alternator zaczyna niedomagac kontrolka abs swieci sie kiedy jest zbyt małe ładowanie tak jak pisął kolega wczesniej regulator napiecia zaskakuje dopiero po dodaniu gazu, najlepiej zrób sobie kompletny remont alternatora ok 300zł i nie wracaj wiecej do tematu pozdrawiam
    radzik

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    409
    BMW
    g11 740d xdrive
    Skąd
    Elbląg.Cork
    ja miałem tak samo w swojej e34 zaczynał mi szwakować alternator i miałem słabe ładowanie to abs gupiał

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    112
    BMW
    E32
    Skąd
    Slask
    Łożysko, szczotki i jest git Cena- 190 ale jeszcze robil pare rzeczy przy okazji :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •