Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Wasze opinie na temat Chipu Ars Diavoli

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz

    Wasze opinie na temat Chipu Ars Diavoli

    piszcie swoje opinie na temat tego produktu

    http://moto.allegro.pl/item719490900..._shnitzer.html

    bierzcie pod uwage inne produkty (wydaje mi sie ze są gorsze na allegro) oraz cene.

    pozdrawiam

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    To może być zwykła mapa tylko troche zmodyfikowana - jeżeli jest zrobiona faktycznie dobrze to możesz się spodziewać przyrostu mocy od 3 do 5% ( to bardzo optymistyczne ) . Różnica może być minimalna podczas przyspieszania z pewnych obrotów silnika .

    Kolega kiedyś kupił coś podobnego ( albo nawet ten z linku ) - szczerze mówiąc ja różnicy nie widziałem - on twierdził, że lepiej się zbiera z niskich obrotów ( ale wydając 300zł to normalne że mysi się lepiej zbierać) :D

    Na cuda raczej nie licz.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    Nie polecam takich nie pewnych chipów , kolega kupił za 300zł chipa do e30 m20b25 i auto miało wyższe wolne obroty podczas jazdy było ubogo tylko jak depnął robiło się bogato (a nawet za bogato) , ecu w ogolę nie korzystał z odczytów z sondy lambda ... sprzedał go dalej i wrócił do serii ...


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    oczywista sprawa ze na cuda nie licze, mysle realnie co do przyrotu mocy - o ile mozna mowic o przyroscie mocy. Powiem szczerze ze licze wlasnie na to ze bedzie się lepiej zbierać w pewnych zakresach obrotowych. Rozmawiałem z tym gościem i zna się na rzeczy. Mówił ze cudów nie mozna sie spodziewać lecz przy zdrowym silniku różnica jest odczuwalna, zaznaczył ze z innymi modyfikacjami oczywiscie lepiej to pracuje i że przy odrobinie umiejętności można go bardzo fajnie ustawić.... chyba się skuszę :) pzdr

    oczywiscie juz slyszalem o roznych przypadkach ktore nawet psuły osiągi, lecz powiem szczerze ze mam dobre przeczucie akurat do tego chipu :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    sądzę że lepszym pomysłem od chipa będzie wsadzenie kolektora ssącego od m30b35 koszt pewnie mniejszy i bardziej rozsądny


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Jeśli chcesz dobry chip to napisz do tego gościa :
    supachips@gmail.com
    Jest zalogowany też na bmw klub Polska pod Nickiem Bagor,tam też ogłasza swoje chipy,już wielu ludzi kupiło od niego i są zadowoleni.Nie wystarczy podać numer sterownika,trzeba też podać numer softu,który jest w środku sterownika.Nawet kilka sterowników o tych samych numerach mogą mieć inne softy.On właśnie dobiera chipy pod numer sterownika i pod numer orginalnego chipa,który jest zamontowany w sterowniku.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    dzięki bardzo za namiar :) mysle ze warto sprawdzic. pozdrawiam

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Nie ma sprawy,też go nieźle wymęczyłem mailami.Sprzedaje chipy angielskiej firmy Superchips http://www.superchips.co.uk/ ,jak twierdzi w Anglii koszt zakupu i założenia takiego chipa wynosi 300 funtów(bardzo droga robocizna),on ma te chipy po 200zł,w tym sęk,że trzeba samemu sobie zamontować,czyli wylutować stary chip i wmontować nowy.Zaproponował mi też chip pod konkretny rodzaj paliwa(czyt.lpg),ale na benzynie może wystąpić spalanie stukowe.Twierdzi,że przyrost mocy w m30b35 rzędu 20km jest jak najbardziej realny,nie wiem nie sprawdzałem.Narazie z zakupem się wstrzymałem,inne wydatki,ale jesienią chyba się skuszę.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    Twoja druga wypowiedz jeszcze bardziej mnie zachęciła :) :D :D

    powołać się jakos na Ciebie czy z gościem luźna rozmowa ?? :)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Takich jak ja, czyli pytających a nie kupujących :) jest sporo,więc raczej mnie nie pamięta,nie musisz się powoływać,poprostu napisz do niego co chcesz wiedzieć a napewno Ci odpisze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •