Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: sprezarka klimy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa

    sprezarka klimy

    mam dosyc nietypowy problem, nigdzie nie moge znaleśc sprezarki klimy do mojej buni a moja nie nadaje sie do regeneracji, co musiałbym zmienic żeby wsadzic sprężarke od innego modelu, sam wąż czy coś jeszcze? od 4 miesiecy jeżdze bez klimy i zaczyna sie to robic coraz bardziej uciążliwe ;( :?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    z tego co kojarzę sprężarka pasuje od 725tdsa do 750 , z tego co kojarzę wszędzie jest taka sama tylko jest chyba przedliftowa i poliftowa ew niech ktoś mnie poprawi


    więc nie wiem w czym problem


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    większośc ma "miejsca na węze" z boku i od góry a ja mam dwa od góry, szukam i nie moge znaleśc nigdzie nie ma...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    nie wiem w czym widzisz problem przecież te "wyjścia" możesz przekręcić ze swojej starej sprężarki , jest to przykręcone na 4 śrubki



    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    nie wiedzialem czy to mozliwe dzieki za informacje :D

  6. #6
    A chcesz nową czy używkę? Nowy zamiennik można dostać w dość rozsądnej cenie w porównaniu do ceny w ASO ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    raczej dobrą uzywke mam sporo elementów które musze wymienic na nowe także pieniędzy niestety ubywa... a ile takie zamienniki kosztują ?

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    napewno wiecej niz uzywka, kup obojetnie od jakiego silnika, tz najlepiej od m62 lub m60 a pozniej przekladasz głowice sprezarki na taką jaka ci jest potrzebna i tyle, wymieniasz olej w sprezarce, wkladasz i tyle,

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    i tak zrobie ;), dzięki

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Panowie a mi sprezarka klimy cieknie:) poprzedni wlasciciel mowil ze to tylko wyciek i dziala sprezarka:) powiedzcie mi kochani czy uszczelnia sie takie sprezarki?::> czy odrazu wywalac sprezarke i zamawiac jakaz uzywke?:> hmmm? ma ktos cos takiego moze?:> 95 rok m60b30 manual ? hmm?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •