Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: sprezarka klimy

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 740iA 1999 r.
    Skąd
    Warszawa
    ja kupiłem sprężarkę tutaj
    http://allegro.pl/my_page.php?uid=16607294"]http://allegro.pl/my_page.php?uid=16607294

    Przy zakupie sprężarki zwróć uwagę czy na pozatykane miejsca na węże, bo wilgoć z otoczenia nie jest pożądana w środku.
    Pozdrawiam Jaro

    ex 540i 6b
    ex e39 525i
    ex e38 735iA
    ex e39 540iA

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez jarogmur Zobacz posta
    Przy zakupie sprężarki zwróć uwagę czy na pozatykane miejsca na węże, bo wilgoć z otoczenia nie jest pożądana w środku.
    Dlatego po założeniu sprężarki warto zrobić przynajmniej 30 minutową próżnię maszyną do klimy w celu wyeliminowania wilgoci,a nie odrazu nabijać czynnik i olej.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    176
    BMW
    e38 735i
    Skąd
    S-c
    Skoro już mowa o sprężarce to podepnę się pod temat. Mam taki objaw, że jak załączam klimę, to słyszę prze kilka sekund ciche buczenie (dźwięk podobny jak przy zapowietrzonym układzie od wspomagania podczas skręcanie kierownicy). Po kilku sekundach jest cisza. Objaw występuje, gdy klima miała dłuższą przerwę w pracy (np samochód postoi parę dni). Jeśli np. zgaszę, po krótkim postoju ponownie odpalę i włączę klimę to jest cicho. Dodam jeszcze, że mimo tych "podejrzanych" dźwięków klima działa normalnie (w sensie chłodzi). Co to może być? Oznaka końca sprężarki?
    Pozdrawiam

    fm

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •