Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [ wnętrze ] kratki nawiewu

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    77
    BMW
    735iA
    Skąd
    Osobnica

    [ wnętrze ] kratki nawiewu

    Jak zdemotować te dwie centralne kratki nawiewu (te nad radiem)
    Zapraszam
    www.bmwfan.pl

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    113
    BMW
    Ex. BMW E32 730i
    Skąd
    Gliwice
    Ta kratkę na środku łatwo się wymienia, musisz wykręcić kratkę z nawiewami która jest powyżej( jest na 2 małych śrubkach) i wyjąć radio. Następnie ta kratka jest zamocowana na 4 uchwytach: 2 na gorze i 2 na dole skrajnie po lewej i po prawej. Spróbuj to wymacać palcami, trzeba odgiąć te zaczepy i wypchnąć kratkę w stronę tylu auta. Do kratki jest przymocowana żarówka z podświetleniem i wtyczka 3 pionowa, można wyjąć i odpiąć przed wypinaniem kratki.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    201
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    Wałbrzych
    Kolego piszesz ze do kratki przymocowana jest z tyłu żarówka...co ona ma podświetląc?? bo u mnie tam nic nieswieci pozdrawiam
    Plany: zawias -40/-40 + 18"...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    223
    BMW
    E32 M30B30 '88, G12 750ix
    Skąd
    Wrocław
    Widze Orson moje slowa:) Ta zarowka podswietla pokretlo na srodku do regulacji temp
    <<STOS>>

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    113
    BMW
    Ex. BMW E32 730i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez stos
    Widze Orson moje slowa:) Ta zarowka podswietla pokretlo na srodku do regulacji temp
    Tak:) zobaczyłem że kolega miał podobny problem co ja, a Ty podałeś mi bardzo fajnie jak to zrobić wiec postanowiłem przekazać dobrą nowinę dalej. Mam nadzieje ze się nie gniewasz

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    77
    BMW
    735iA
    Skąd
    Osobnica
    Wielkie dzieki.
    Zapraszam
    www.bmwfan.pl

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    223
    BMW
    E32 M30B30 '88, G12 750ix
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez orson
    Cytat Zamieszczone przez stos
    Widze Orson moje slowa:) Ta zarowka podswietla pokretlo na srodku do regulacji temp
    Tak:) zobaczyłem że kolega miał podobny problem co ja, a Ty podałeś mi bardzo fajnie jak to zrobić wiec postanowiłem przekazać dobrą nowinę dalej. Mam nadzieje ze się nie gniewasz
    Nie:) Pomagamy dalej:)
    Pozdrawiam
    <<STOS>>

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez stos
    Widze Orson moje slowa:) Ta zarowka podswietla pokretlo na srodku do regulacji temp
    Zaintrygowany tym tematem postanowiłem wczoraj rozebrać u siebie kratkę nawiewu środkowego. Rzeczywiście, jest tam żarówka :)

    I co najciekawsze - od żarówki poprowadzone są trzy światłowody - jeden oświetla kreskę na pokrętle a dwa pozostałe czerwone i niebieskie prostokąty nad i pod pokrętłem. Wyjąłem i rozebrałem potencjometr aby zrobić zdjęcie (poglądowe, telefonem) ilustrujące w czym rzecz:



    Po wymianie żarówki (standardowa, taka jak w tylnych popielniczkach) zaczęło to fajnie świecić :) Nie spodziewałem się podświetlenia w tym miejscu :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •