Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [ elektryka] Jak chodzi nawiew klimy w e38?

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    sporo trzeba rozebrać żeby sie dostać do wentylatora nawiewu. Znajduje się pod deską dokładniej pod jej górną częścią. Roboty sporo ale nie aż tak strasznie jest z tym jak to wygląda. BMW dobrze sie rozbiera, przynajmniej środek. E38 nie rozbierałem ale e39 już ze 3 sztuki. Zasada ogólnie bardzo podobna.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    146
    BMW
    e38 4,0 aut. 1995
    Skąd
    Warszawa
    Odświeżam wątek, bo nie chcę tworzyć nowego a moje pytanie dotyczy prędkości nawiewów. Czy w Waszych klimatronikach spada ona czasem poniżej czterech kresek, np wtedy, gdy już zostanie osiągnięta wymagana temperatura? U mnie nie schodzi poniżej tego zakresu co jest trochę denerwujące ze względu na szum, optymalnie tzn cicho a jednak jeszcze trochę dmucha to dwie kreski ale w trybie auto do tego poziomu mi nie schodzi.
    pzdr

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    162
    BMW
    E38 730d 1999r
    Skąd
    Wejherowo
    U mnie po osiągnięciu żądanej temperatury wiatrak chodzi na trzy kreski, nie zaobserwowałem, żeby zszedł niżej. Z tym hałasem to nie jest tak źle chyba, przynajmniej ja tego tak nie odczuwam.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    146
    BMW
    e38 4,0 aut. 1995
    Skąd
    Warszawa
    Może określenie hałas jest zbyt dobitne, może też diesla słychać głośniej niż benzynowy, w każdym razie przy 4 kreskach jest u mnie szum a przy dwóch cisza, stąd trochę mnie to nurtuje. Skoro Kolega ma diesla to różnica roczników jest duża, proszę o wypowiedź jeszcze kogoś ze starszym autkiem.
    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •