Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: 18x9,5 czy moga byc takie opony

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz

    18x9,5 czy moga byc takie opony

    witam! moze troche glupie pytanie. Napewno ktos sie orientuje albo mial doswiadczenie z takim rozmiarem felg. 18x9,5 - na tył mam nówki opony 235/40/18 + 1,5 cm dystanse ktore czekaja na montaż. Pytanie brzmi czy nie bedzie problemu jak zaloże na przód 215/40/18 na taka szeroką felge ?? pozdrawiam :)

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Nie wiem czy na felgę o szerokości 9.5 cala upchniesz taką oponkę ... Ale jak się uda to będziesz miał mega stożek i pierwsza rzecz jaką walisz w krawężnik to felga ... Ja bym na twoim miejscu poszukał standardowych 16" na zime - można to teraz kupić za dobre pieniądze :)

  3. #3
    7ka
    Gość
    wejda

    ale neuf powiedzial bardzo madra rzecz..

    felga -rant bedzie odsloniety=predzej czy pozniej bedzie trzeba prostowac lub spawac.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    Panowie odsłonięty rant to ja już mam przy oponach 235/40 :) i tak i tak musze uwazac, takze nie robi mi to specjalnej różnicy. Ostatnio widziałem E46 na alu 9,0 i gosciu mial zalozone wlasnie 215/40 :) myslalem zeby zalozyc sobie wezsze na przod zeby troche zmniejszyc opór tarcia.

    Jezeli chodzi o opony zimowe to mam komplet i wcale go nie uzywam bo jak jest mocna zima i śnieg to moja siodemeczka stoi w ciepłym garażu, a jak jest w miare sucho i bez wilgoci to mozna posmigac :)
    Na zime moje E32 zapada w sen zimowy i jest pieszczona i regularnie odpalana, a jezeli da się spokojnie jezdzic to wyłania się z garażu:)

    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •