Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Umowa pokrycia szkody?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    87
    BMW
    EX e38 740i,narazie nie ma ale będzie
    Skąd
    Oława

    Umowa pokrycia szkody?

    Powiem tak kolega rozbił mi auto a jego rodzice pokrywają mi szkody.Nie chce mieć tego na słowo tylko na piśmie jak napisać umowe pokrycia szkody?

    Naprawa nie będzię tania a ja chce mieć podkładke na piśmie w razie (W).

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Napisz mi na PW info o szkodzie i Twoje dane i kolegi, a na ades domowy wyślij zgrzewkę Harnasia :P , to ci napiszę to pismo
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    112
    BMW
    E32
    Skąd
    Slask
    Spisz normalnie umowe ze klient uszkodzil Twoj samochod i zobowiazuje sie do naprawy mysle ze nie trzeba tu za bardzo kombinowac wstawiasz na warsztat fakturka do rodzicow i problem z glowy co innego jakbylby to obcy a swoja droga kobiete tez pozyczasz :hah:

  4. #4
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Lub spisz z kolega lub jego rodzicami umowe pozyczki w wysokosci sumy naprawy- a po zakonczonej naprawie podpiszesz odbior pozyczonej sumy.
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    87
    BMW
    EX e38 740i,narazie nie ma ale będzie
    Skąd
    Oława
    Tak już wnikając w szczegóły to naprawa jest już w trakcie jak dotąd to już zabulili 5500zł
    za doprowadzenie auta do stanu gdzie można je śmiało odpalić.A były robione chłodnice,wisko(taki wiatrak) :D,sanki potoczna nazwa ale na tym przednie zawieszenie się trzyma z tego co zaglądałem w kanale,Miska oleju-śruby od pompy oczywiście poluzowane jedna odkręcona była standard,tylni wahacz po lewej koło miało taki negatyw że w drifcie takiego nie stosują i taka mała łapka pod skrzynie biegów i jakieś pierdoły. A i aku nowe.
    Dziś zawiozłem auto do lakiernika pooglądał dokładnie za lakierowanie i blacharkę powiedział 5000zł. To będzie max więc jadę do starych jego i mowie że 5000zł a oni co i że nie bo za wiele i takie tam ale jak na taki ogrom pracy 8 elementów do malowania,blacharka,pasowanie,prostowanie to myślę,że ok.I dlatego chce umowę pisać bo już mi zaczyna śmierdzieć,że kasy nie będą dawać.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    87
    BMW
    EX e38 740i,narazie nie ma ale będzie
    Skąd
    Oława
    Cytat Zamieszczone przez goldfighter
    Spisz normalnie umowe ze klient uszkodzil Twoj samochod i zobowiazuje sie do naprawy mysle ze nie trzeba tu za bardzo kombinowac wstawiasz na warsztat fakturka do rodzicow i problem z glowy co innego jakbylby to obcy a swoja droga kobiete tez pozyczasz :hah:
    Ja ci dam kobietę ;) auto to tylko auto

  7. #7
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Dla niektórych słowo "tylko" ma inne znaczenie ...
    apropo tematu- 8 elementów ?? to kolege chyba z drzewa ściągałeś ;/
    Pewność na każdym kilometrze ...

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    87
    BMW
    EX e38 740i,narazie nie ma ale będzie
    Skąd
    Oława
    Z drzewa to nie ale trochę sobie po rowie i polu poskakał :| elementy całe oprócz maski lekkie wgniecenie pod lewą nerka i malutki wystrzał prawie nie widoczny w miejscu hmmm tak jak ten maluszek co trzyma Alpine i siedzi na masce w miejscu jego prawego kolanka :D. No i zderzak leciutko podklepać, z tyły podklepać ta wnękę na koło zapasowe i albo prostowanie zawieszenia przedniego bo luka pomiędzy opona a nadkolem po lewej tak na 2,5 palca a po prawej na 4 z lewej się cofnęło z prawej odjechało do przodu albo wszystko nowe nie wiadomo co z kolumną? pozostałe 7 elementów tylko porysowane.A i zderzaki 2 plastikowe z tymi otworami na czujniki,halogenami i spryskiwaczami.

    Jak ktoś ma jakieś części co mi by się przydały to pisać.

  9. #9

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    87
    BMW
    EX e38 740i,narazie nie ma ale będzie
    Skąd
    Oława
    foty jutro :) tz. dziś bo juz po 1 w nocy :] dobra ide spać za pare godz dodam foto

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •