Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: [ wnetrze] Telefon BMW E38

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    48

    [ wnetrze] Telefon BMW E38

    Pytanie: czy istnieje możliwość, jeśli tak to w jaki sposób można wpisać w tzw. książkę telefoniczną listę swoich telefonów???

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar budek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    96
    kiedyś to robiłem, jeżeli dobrze pamiętam to można wpisać zarówno przez telefon lub
    board-komputer na konsoli. musiałbym poszperać w instrukcj zeby sobie dokładnie przypomniec
    Kiedyś
    E39 523iA Touring,E38 740iA

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    48
    Jak coś macie w tym temacie to dajcie znać - bliższe info bo próbuję i nic n ie wychodzi (nie chce zapisywać w pamięci).

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    25
    Ja korzystam z karty tandem,tzn dwie karty o tym samym numerze,a kontakty przekopiowałem w komórce na kartę sim,pózniej przełozyłem ją do telefonu w aucie i mam wszystkie numery.Tak jest zdecydowanie najprościej.telefon samochodowy takze umozliwia zapisywanie kontaktów,ale to zakrecona procedura,no ale w końcu te telefony maja juz swój czas.Pozdrawiam
    Darek

  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    a w jakiej sieci masz ten tandem?
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    W Erze jest na pewno ta oferta, duplikat karty kosztuje 60 PLN brutto afair.
    Chyba też sobie zamówię, żeby móc zadzwonić czasem z "cegiełki" :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    a jestes pewien ze taki duplikat za 60zł bedzie chodzil jednoczesnie z oryginalem? bo mi sie cos wydaje ze duplikat jest jak zgubisz swoja karte, a jak chcesz zeby dwie naraz dzialaly (tzn. zeby laczyli na oba telefony na raz) to musisz wiecej zaplacic... tak kiedys slyszalem, chociaz osobiscie nigdy tego nie probowalem potwierdzic u operatora, bo nie mialem takiej potrzeby...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    danisan: wlasnie.. a jaki to w praktyce wyglada taki tadem?:) to cos na zasadzie ze jak w aucie telefon jest wlaczony to wtedy komorka nie dziala? czy jak dzowni to na dwa telefony od razu?;)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    @Qbek - to o czym mówisz dotyczy utraty karty SIM, blokują Ci wtedy tą starą i wydają nową z tym samym numerem. Jednak mi chodzi o dwie karty działające jednocześnie - nazywa się to EraTandem, a znalazłem to tutaj:
    http://www.era.pl/repositories/era_p...a_era_moja.pdf

    @maniakowy - na logikę wydaje się, że dwie komórki dzwonią jednocześnie. Potwierdzę jak wreszcie to zamówię. Albo jak jesteś niecierpliwy:
    http://www.era.pl/pl/kontakt :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    Czyli jednak za te 6 dyszek mozesz miec laczenie na 2 telefony jednoczesnie... to super sprawa bo pieniadze smieszne, a bardzo uzyteczne w aucie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •