Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: I po sesji

  1. #1
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11

    I po sesji

    Zostałem poproszony przez miesięcznik "Motor" o udostępnienie mojej beci jako modelki ;D

    Oczywiście się zgodziłem. Mimo, że info o sesji przekazałam bardzo późno na miejsce spotkania z fotografem przybył także Nikoś i Pawka. Pomagali mi skutecznie przezwyciężać tremę ;D



    Po czym przez dwie godziny Pan fotograf uwijał się jak mróweczka. Nie wiem ile fotek zrobił, ale para tuzinów to napewno.



    Fotki i odpowiedni artykuł ukarze się w miesięczniku "Motor". Nie wiem kiedy, ale dam znać jak się czegoś dowiem. W artykule ma być wspomniane Nasze forum :D

    Zobaczymy co wyszło z sesji, ale puki co ja też zrobiłem parę fotek. Jedną z nich troszkę się pobawiłem i wyszło coś takiego :



    Nikoś i Pawka - dzięki za nietypowy spocik :)
    Gra muzyka

  2. #2
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Ostatnia fotka "the best" - jak z folderu!
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  3. #3
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez tomcad
    Ostatnia fotka "the best" - jak z folderu!
    dokladnie tak jak mowisz ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    W takim razie czekam na motor z 7er'ami :D

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    103
    BMW
    e38
    Skąd
    wrocław/warszawa
    pisze tak chcemy wiecej!!! byłem widziałem ile tego bylo pstrykane i uważam że ta ilosc fot wrzuconych to nie 1/10 :P



    p.s ma więcej takich fotek jak z katalogu tylko za skromny jest nasz Wojtek żeby sie pochwalić :P

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Kurtka na wacie tez chciałem i miałem byc ale mojej Siedem odmowil posłuszenstwa alternator

    Czekam na wydanie w motorze :P
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Genialnie Wojtku :)

    Mega fotki no i mega autko :) Czekam z niecierpliwością na ukazanie się "Motoru" w kiosku :)

  8. #8
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A

    Re: I po sesji

    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    Zostałem poproszony przez miesięcznik "Motor" o udostępnienie mojej beci jako modelki ;D

    Oczywiście się zgodziłem. Mimo, że info o sesji przekazałam bardzo późno na miejsce spotkania z fotografem przybył także Nikoś i Pawka. Pomagali mi skutecznie przezwyciężać tremę ;D

    Obrazek

    Po czym przez dwie godziny Pan fotograf uwijał się jak mróweczka. Nie wiem ile fotek zrobił, ale para tuzinów to na pewno.

    Obrazek

    Fotki i odpowiedni artykuł ukarze się w miesięczniku "Motor". Nie wiem kiedy, ale dam znać jak się czegoś dowiem. W artykule ma być wspomniane Nasze forum :D

    Zobaczymy co wyszło z sesji, ale puki co ja też zrobiłem parę fotek. Jedną z nich troszkę się pobawiłem i wyszło coś takiego :

    Obrazek

    Nikoś i Pawka - dzięki za nietypowy spocik :)


    jestem pod wrażeniem akcji, no i kontaktów naszego "guru" ;]
    gratuluje i mam nadzieje że ktoś przywiezie do Poraju gazetke co bym mógł przeczytać cały artykuł
    temat jest tak ciekawy że wszyscy zapomnieli poprawić błędy ... :oops:
    Pewność na każdym kilometrze ...

  9. #9
    Bardzo ładny profil :).

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    dzięki za spotkanie hmm teraz widzę na zdjęciu że moje auto ma ciekawy kolorek ;)


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •