Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ blacharka] Listwy progowe

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa

    [ blacharka] Listwy progowe

    Mam problem, mam dosyć brzydki próg i chciałem go zamaskować więc kupiłem poliftowe nakładki teraz mam problem jak to przykręcić :what: może nie mam jakiegoś mocowania albo coś ;) prosze o pomoc 8/

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    877
    BMW
    730D
    Skąd
    RADOM
    wzdłuż progu są spinki i pod spodem też. http://bmwfans.info/parts/catalog/E3...im/cover_sill/ tu masz stronę jak to wygląda.
    730

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar cutthr0at
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    146
    BMW
    735i 99'
    Skąd
    Bedford

    Post

    potrzebny jest komplet zaczepów i dziury na nie. Poza tym te listwy są skręcane od spodu(jeśli dobrze pamiętam) z plastykowymi osłonami podwozia. Zaczepy kosztują grosze, zamawiałem je w serwisie. U mnie poprzedni właściciel je urwał :? i jedna strona była przyklejona czarną taśmą izolacyjną :razz: niezły fachowiec z niego...
    Ostatnio edytowane przez cutthr0at ; 28-07-2015 o 11:58

  4. #4
    Szkoły są różne. Ja dokładając nakładki robiłem tak, jak jest oryginalnie czyli wierciłem dziury w progach na spinki. Inni polecają klej do szyb jako bezpieczny sposób montażu....

    Od spodu montuje się nakładki w otwory po zdemontowanych uprzednio osłonach pod progami (trzeba chyba dowiercić dwa otwory przy podstawie lewarka przedniego).

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    dzięki wielkie ;) :medit: raczej wywierce dwie dziury z przodu bo wcześniej dałem sobie rade, teraz pytanie w połowie przednich drzwi mam wgięcia w progach i w tych miejscach listwy odstają po bokach, przykleić je tym cudem do szyb czy da sie zrobić coś innego ?

  6. #6
    Rozumiem, że masz jakieś uszkodzenia progów w postaci wgniotów? Zrób fotę to zobaczymy, jak temu zaradzić....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •