Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: 750 e38 pomoc w ocenie

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez gierobiala
    Wiem. Mam wujka tapicera :) Trochę się zna na temacie bo okolicznym handlarzom robi cuda z fotelami, tak że o to się nie bardzo martwię.Odda się pod opiekę na dwa dni,zainwestuje w kratkę browaru i wnętrza nie poznam :shock:
    Znam przypadki ze właściciele po sprzedaniu auta potem go nie poznawali na ulicy :)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Neuf może byś luknął na to autko bo zdaje się że to w twoich stronach

    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=713763986

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez gierobiala
    ...może byś luknął na to autko...
    Hmm - na pierwszy rzut oka wygląda naprawdę dobrze. Warto sie zainteresować :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #14
    Ciekawa cena jak za rocznik i dość intrygujące wyposażenie... 750 bez nawigacji, telefonu, PDC i do tego w krótkiej wersji.... Dziwne.

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Ciekawa cena jak za rocznik i dość intrygujące wyposażenie... 750 bez nawigacji, telefonu, PDC i do tego w krótkiej wersji.... Dziwne.
    Juz i bez skóry widywalem, dla mnie nic dziwnego...

  6. #16
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Ciekawa cena jak za rocznik i dość intrygujące wyposażenie... 750 bez nawigacji, telefonu, PDC i do tego w krótkiej wersji.... Dziwne.
    Bardzo ciekawa też jest cena ...

    możliwe że tyle wyniosły go 3 trupy z których powstało to cudo :shock:
    Pewność na każdym kilometrze ...

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Z tego co rozmawiałem to na oryginale podobno,jeden tylko błotnik malowany.Jeździ nią od początku po sprowadzeniu a ze zdjęć jakimś przełamańcem nie pachnie ale zdjęcia to pikuś. .Cena jest mała to fakt i też zastanawia.Może angol?? Bez telefonu i navi da się żyć a za EDC też bym mocno nie tęsknił bo z tego co tu poczytałem to amortyzatory do najtańszych nie należą. :razz:

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez gierobiala
    Z tego co rozmawiałem to na oryginale podobno,jeden tylko błotnik malowany.Jeździ nią od początku po sprowadzeniu a ze zdjęć jakimś przełamańcem nie pachnie ale zdjęcia to pikuś. .Cena jest mała to fakt i też zastanawia.Może angol?? Bez telefonu i navi da się żyć a za EDC też bym mocno nie tęsknił bo z tego co tu poczytałem to amortyzatory do najtańszych nie należą. :razz:

    Kolego jak boisz się że może być to angol to zapytaj gościa o vin i sprawdzisz. Co do angoli to sam jeździłem jedną e38 po przekładce, śmiga w Koszalinie i swego czasu była na allegro, może nadal jest 740i zielonego koloru. Tragicznie przełożona wszystko w niej trzeszczało i pukało w dodatku kierownica przy hamowaniu latała jak oszalała :D Gość chce za nią 28 kPLN, a stan w środku tragiczny.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Nie boję się że to angol bo takiego po prostu nie kupię ani jakiegoś mocnego dzwona ,pojadę sobie koło soboty, powęszę.Cena jakaś mała,może zastaw jakiś ma bankowy...A tak nawiasem to jak to sprawdzić ??bo nie miałem do czynienia z takimi przypadkami.Z resztą napisał że z niemiec to na pewno jakąś dokumentację posiada.W Białymstoku jest sporo aut ze stanów ale ten na amerykana nie wygląda, po vin-ie da się sprawdzić chyba że szczepan.Mój kumpel zakupił sobie auto z włoch,pełna dokumentacja a po jakimś czasie sprawdził sobie vin i wyszło że angol.Przełożony super nic nie skrzeczy ale niesmak pozostał... :?

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    [quote="bitek-bitek"]
    Cytat Zamieszczone przez gierobiala
    Kolego jak boisz się że może być to angol to zapytaj gościa o vin i sprawdzisz. Co do angoli to sam jeździłem jedną e38 po przekładce, śmiga w Koszalinie i swego czasu była na allegro, może nadal jest 740i zielonego koloru. Tragicznie przełożona wszystko w niej trzeszczało i pukało w dodatku kierownica przy hamowaniu latała jak oszalała :D Gość chce za nią 28 kPLN, a stan w środku tragiczny.
    czyżby to ten rodzyn był???

    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7496595

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •