Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Rzuca po całej drodze, ściąga na prawo

  1. #11
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez bryce
    portfel portfel :D, amortyzatory wymieniałem w marcu na monroe(?) ale zmienie je bo są zdecydowanie za miękkie i chyba skusze się na bilsteiny
    Bilstein to dobra firma - U siebie mam obecnie B4 z tyłu zamontowany ale po 2 latach ( z czego rok na niskiej sprężynie)zaczynają się kończyć ... Dlatego jeśli będziesz zostawał przy normalnych sprężynach - zachowaj paragon za amorki :)

  2. #12
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez bryce
    portfel portfel :D, amortyzatory wymieniałem w marcu na monroe(?) ale zmienie je bo są zdecydowanie za miękkie i chyba skusze się na bilsteiny
    To zostaw je w garażu jak moje się skończą to się odezwę ja za to kupuje limę aby była miękka i przyjemna za to nie znoszę twardość bilsteina ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Cytat Zamieszczone przez bryce
    portfel portfel :D, amortyzatory wymieniałem w marcu na monroe(?) ale zmienie je bo są zdecydowanie za miękkie i chyba skusze się na bilsteiny
    Bilstein to dobra firma - U siebie mam obecnie B4 z tyłu zamontowany ale po 2 latach ( z czego rok na niskiej sprężynie)zaczynają się kończyć ... Dlatego jeśli będziesz zostawał przy normalnych sprężynach - zachowaj paragon za amorki :)
    będzie -40przód i -40tył :) jak narazie mam sprężyny eibacha, jak będe zmieniał amorki to i spręzyny :) jak narazie ori

    @coboss nie wiem czy będą sie do czegoś nadawać :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •