Witam wszystkich :)
Mam na imię Michał, mieszkam, pracuję i kończę studia (z dużym poślizgiem) w Warszawie.
Nie będę bardzo oryginalny jak powiem, że od niedawna jestem posiadaczem BMW E38. :hah:
W moim przypadku wiązało się to z półrocznymi poszukiwaniami i w końcu daleką wyprawą na samo południe Bawarii - bo chciałem mieć wszystko dokładnie tak jak sobie wymyśliłem (wersja, kolory, opcje...). Taki już jestem ;)

Co do autka, to jest to 740iA z 1996, już z silnikiem M62 i skrzynią 5HP24. Kolor 303 Cosmosschwarz, Shadowline i czarna skóra w środku. O opcjach nie będę pisał szczegółowo, bo w większości macie to samo :). Z takich ciekawszych (= nie w każdej E38) jest przewietrzanie/ogrzewanie postojowe, sportowe siedzenia Kontoursitzen, antracytowa podsufitka, szklany dach, dociąganie tylnej klapy, czujnik deszczu...
Jeśli chodzi o to czego najbardziej mi brakuje, to na pewno kierownicy z Lenkradheizung...

Samochód ma jeszcze kilka modyfikacji poprzednich właścicieli: trzyczęściowe felgi 19" RH Phoenix z przyjemnym rantem, końcówki wydechu, czarną nerkę (zawsze taką chciałem), przyciemnione szybki z tyłu (folia niestety), blenda tylnej szyby AC Schnitzer + lotka na klapie i niebieskie świetlówki pod deską rozdzielczą :hah:

Ja sam mam nieco planów wobec niego (marzą mi się inne felgi... ), ale na to może przyjdzie pora za jakiś czas. Na razie muszę się upewnić w jakim jest stanie mechanicznym i porobić co potrzeba (a propos: od razu będę miał kilka pytań, ale to w osobnych wątkach).

Na koniec wstawiam kilka fotek. Przepraszam za jakość, ale miałem do dyspozycji tylko telefon... Te lepsze są jeszcze od poprzedniego właściciela.