Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 38

Wątek: Koszt gazu do 740 e38.

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    29
    ludzie kochani nie lubie pisania gadanie typu kazdy narzeka !!! ja mialem juz 3 instalacje w 3 autkach bmw 7 i nie narzekalem i zlego slowa ie powiem na ludzi z car gazu

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    by obiektywnie się wypowiedzieć o instalacji gazowej trzeba przejechać na niej 80~100 000km by mówić o problemach

    więc co miałeś i ile przejechałeś ?


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar grabol
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1,649
    BMW
    BMW e10 2002ti, e39, X5 4.8is
    Skąd
    Warszawa / St.Miłosna
    Niki - pewnie ponad polowa z naszego forum nie zrobila 80tys/km tym ...

    Sam nie mialem jednego auta dluzej niz 2 lata :)

    Masz racje , ze ''biednego nie stac na kupowanie 2 razy go..wna'' ! Ale jakbym mial wydac ponad 6tys na Prinsa a 3.200(bo akurat za tyle moga mi profesjonalnie zalozyc) Staga300 ktory sprawdza sie rewelacyjnie - to bym sie nawet nie zastanawial..

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    le jakbym mial wydac ponad 6tys na Prinsa a 3.200(bo akurat za tyle moga mi profesjonalnie zalozyc) Staga300
    Stag 300 to tylko sterownik od gazu a nie instalacja

    a za 3200 i profesjonalnie się nie da , był już taki jeden na tym forum co za podobną kwotę przejechał masę km

    za ta Cenę Dostaniesz :

    Wtryski Valtek - Nie Polecam
    Reduktor KME Gold - Nie Polecam


    a jak ktoś jeździ 10 000 rocznie i co 2 lata zmienia auto to montaż instalacji gazowej w ogole nie ma sensu i jest nie opłacalne z ekonomicznego punktu widzenia


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    29
    moze kogos to dotknac ale powiem wam ze zalozylem instalacje wczoraj do mojej 740 zaplacilem 3800 zl jezdzi sie idealnie nie ma strat mocy i wogole a jak wy wypisujecie ze czegos tam nie polecacie i wogole skad mozecie to wiedziec skoro nie zakladaliscie tego albo byliscie u gaziarza " spod chmurki" zaklada sie instalacje w takich autach u ludi co sie znaja na tym a nie u 1 lepszego

  6. #16
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    A ja też mam tanią instalacje jeździ super i nie czuć strat mocy (nawet jest minimalnie szybsza od 750i na benzynie) ale to tylko pozory :P Jak się dokładnie temu przyjrzeć to wtryski już umarły i źle dawkują paliwo przez co troche telepie na wolnych, troche wiecej pali niz kiedys a na dodatek gaz najprawdopodobniej lubi sobie zamarznąć ;) Ale już za niedługo zrobie z tym porządek :D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Cytat Zamieszczone przez deli86
    moze kogos to dotknac ale powiem wam ze zalozylem instalacje wczoraj do mojej 740 zaplacilem 3800 zl jezdzi sie idealnie nie ma strat mocy i wogole a jak wy wypisujecie ze czegos tam nie polecacie i wogole skad mozecie to wiedziec skoro nie zakladaliscie tego albo byliscie u gaziarza " spod chmurki" zaklada sie instalacje w takich autach u ludi co sie znaja na tym a nie u 1 lepszego

    A możesz zrobić zdjęcia tej instalacji i wrzucić na forum ?

    Z chęcią to zobaczę - bo może na świecie pojawił się pierwszy gazownik nie paprok ;)

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    29
    oczywiscie ze moge :) na dniach wrzuce naprawde bardzo dokladnie i schludnie zamontowana

  9. #19
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Poprosze o zdjęia kolektorów po zdjęciu, moje z zewnątrz też wyglądały ok :D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    45
    BMW
    740
    Skąd
    3miasto
    Mam instalacje BRC , zapłaciłem 6000pln , rewelacja , chlopaki zrobili kawal dobrej roboty .

    Butla 70' zamiast koła zapasowego , dostałem sprzęt na kapcia (lejesz płyn do kola pompujesz jedziesz nawet do 200km/h ... ) do tego pompka elekt.

    Wlew gazu jest zaraz kolo wlewu bezyny , elegancka robota nie widać z zewnątrz i nie przeszkadza przy tankowaniu .

    Pod maska również wszystko pochowane , zadek kabel luzem nie wisi nie lata , ładnie spięte i pochowane .

    Wydaje mi się , że warto czasem zapłacić troszkę więcej za dobra i pewna robotę ...
    Because life is too short to drive boring cars .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •