Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: JAK WŁĄCZAM KLIME TO MI ZIELONE PODŚWIETL. PRZYCISKÓW GINIE

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144

    JAK WŁĄCZAM KLIME TO MI ZIELONE PODŚWIETL. PRZYCISKÓW GINIE

    Witam

    Mam problem od roku ten sam czy to zima czy to lato, jak włączam klime to mi gasną te zielone światełka na przyciskach (pomarańczowe podświetlenie jest ok) gasną te zielone wszystkie pokolei łącznie z tym co sygnalizuje o włączonej klimatyzacji te po bokach AUTO również i te wyżej, do póki chodzi klima to nie działają wyłącze klime to po jakimś czasie zaczynają działać, nie zawsze tak sie dzieje bo nieraz padają po paru minutach od włączenia klimy, co to moze być, proszę o pomoc.

    pozdrawiam ALL
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    mialem dokladnie to samo ale mojej buni samo przeszlo wiec nie podpowiem co to takiego
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    HAHAHHAHA Zwała to tak jak w mojej same się pixele naprawiły w desce nie miałem paru lini a teraz mam wszyściutkie co do jednego pixela :D:D

    No ale wracając do tematu, czasami jest tak ze tez mi się to naprawi (wydaje mi się ze po dłuższej trasie) na parę dni się naprawi a potem znowu znika te zielone podświetlenie i tylko wtedy kiedy włączę klimę jak wyłączę po jakimś czasie znowu działa.
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    42
    BMW
    e65 730d 2004
    Skąd
    Toruń
    ja miałem to samo, te zielone podświetlenie raz gasło raz się paliło, a obecnie od trzech miesięcy nie pali się wogóle. Zakładałe nawet temat na forum, ale nie było żadnych podpowiedzi jak się za to zabrać.
    Jeden z elektryków wspominał coś o jakiś zimnych lutach.
    Na kompie nic nie pokazało.
    Pozdrawiam serdecznie,

    Były:
    e34 525 tds '95 chip na 172 KM
    e32 740i '93
    Kawasaki ZX 12R z PCIII 200 KM

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    144
    może odświeżymy nieco temat, może ktoś się jeszcze wypowie w tamtym roku całe lato i jesień odpuściłem temat bo mi się naprawiło, w zimę klimy nie ozywałem to zielone podświetlenie miałem, teraz wczoraj włączyłem klimę i znowu zgasło potem wyłączyłem i dopiero dziś po godzinnej jeździe mi się włączyło

    reguła jest jedna kiedy włączam klimę zielone podświetlenie gaśnie, kolejnej reguły nie ma ponieważ włączy się kiedy chce niezależnie czy wyłączę klimę czy jest nadal włączona podświetlenie ginie lub się pojawia w różnych odstępach czasowych
    pozdrawiam
    BMW - Bo Moderator Widzi :D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    podepnę sie do tematu u mnie mrugają zielone diody jak mam wyłączone światła , jak włączę świata przestają mrugać i czasem jak włączę podgrzewanie tylnej szyby radio szumi ...co do klimy jeszcze nie sprawdzałem ...ale nie mogę dojść co to takiego... :?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •