Co do zoltych rejestracji powiem tyle ........
Jezeli sie ma za duzo kasy - to sie kupuje czerwone za 250 ;D , a jezeli sie jest rozsadnym bierze sie zolte - i jest sie tak samo ubezpieczonym w polsce.
Do kazdej zoltej rejestracji trzeba dokupic ubezpieczenie (Doppelkarte - podwojna karta ubezpieczyciela) - i mozna takrze kupic taka karte na cala EUROPE i dostaniemy do niej od razu zielona karte.
Tutaj link - http://www.nondos.com/deck_muster_gelb_EU.html
Na dole strony podana jest tabela - na jakie kraje - wazne jest to ubezpieczenie.
A tutaj na samym dole tabeli rejestracji po lewej stronie jest to ubezpieczenie - na cala Europe - przy kupnie jednego ubezpieczenia - 50 Euro, od 10 juz tylko 43 !
http://www.nondos.com/onlinebestellung.html




Odpowiedz z cytatem