Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: [e38] pomocy!!!!

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    28
    BMW
    e38 3.0d
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Mnie też się nie podoba opis FULL WYPAS,ale nie ma navi skóry .........
    To tak jak mam zajebista laskę... ale ma krzywe nogi ,małe cycki,garba,zeza i wogóle włosy na plecach i klacie i nazywa się Miriam... Jarasz się ale pozstaje niesmak .... 8/
    Jak żart: byłem na randce z Miriam i co i hu............
    Nic dodac, nic ujac. Normalnie FULL WYPAS ;D ;D ;D
    Lepsze stare BMW, niz nowe daewoo

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    70
    BMW
    Szukam...
    Skąd
    022
    Jakoś nie chce mi sie wierzyć w te "igły" za 20 tyś,widziałem już sporo aut i jakoś nie czuje tego.Igły w przypadku E-38 przestają nimi być po pojechaniu do mechanika kiedy wychodzi z kanału z litanią która opiewa na następne 20tyś.Nie widziałem aut opisywanych ale nauczony doświadczeniem ze auta z wyższej półki a taka właśnie jest siedem w E-38 nie kupi sie za grosze a jak kupi to potem człowieka zrujnować mogą.Więc lepiej przemyśleć czy opłaca sie kupować auto za 20tyś i wpakować 10tyś w części,naprawy,mechaników czy od razu szukać czegoś za 30tyś.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    18
    witam kolegów tak to jest ja swoją E 38 740i automat 94 r kupiłem za 4200 eu przebieg 159 tyś. 1 właściciel oglądając była igła wszystko bez navi zrobiłem 200 kilosów i padł silnik ( dziura w tłoku ) wymieniłem silnik ,następnie po 20 tyś padła skrzynia ( standart w e 38 jak się kopie a ja mam betonowe buty ) co do zawiwszenia to na orginalnych 16 stkach zrobiłem 30 tyś po naszych drogach i nic dalej zdrowe .Tak ze oceniam że jak dobrze poszuka to znajdzie minimum 21 tyś zł :medit:
    cobra

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    witam! i ja dodam swoje trzy grosze.kupilem nie dawno 730 96r za 18000 ale wiedzialem ze bede musial wydac ze 3 tysie bo pojechalem z dobrym kolesiem ktory co nie co wie na temat bemek.autko bylo w stanie srednio dobrym,ale wzielem je bo kocham dopieszczac swoje bunie
    i mam do tego dryg.lecz gdybym chcial kupic idealna to nie pochelpilbym sie na 7er za 17000 czy 19000 bo raczej bedzie przygotowana na sprzedaz czyli picowana(chyba ze bedzie od znajomka to co innego).jezdze czasami do niemcow i widze jakie polacy auta sprowadzaja,to po prostu zenada.nawet tam juz polacy picuja autka i sciagaja je do polski na zamowienia.kupujesz takie bmw i po miesiacu masz do wydania polowe tego co za nia dales czyli jakies okolo 27000pln.najlepiej poszukac auta za cene 25000 i zbijac powoli z ceny.oczywiscie jechac z naprawde dobrym mechanikiem nawet mu zaplacic kilka zeta ,ale masz pewnosc ze to jest to.nie problem kupic teraz auto ale problem kupic sprawne auto.pozdrawiam!!!
    BMW !!!

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    85
    Witam.
    Ja za swoją 7er z 94(730 aut) roku zapłaciłem 5tys euro. Samochód jest od 1własciciela (szef salonu BMW). Miał orginalną ksiązke serwisową z 238 tys przebiegu. Jedynie co miał malowane to tylne drzwi i nadkole. Jak narazie sprawuje się bardzo dobrze.
    Wiec wydaje mi się że zabdana 7er trzeba zapłacic przynajmniej z 20-22 tys.( rok 94-95). Oczywiście trafiają się prawdziwe okazje na allegro w "full wypasie" ale to jest śmiech na sali. Wiem bo takie ogładalem. :hah:

  6. #16
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Re: [e38] pomocy!!!!

    Cytat Zamieszczone przez damziom
    interesuje mnie tylko 730 lub 728 ze wzgledu na pojemnosc...

    Spytam jeszcze o inny watek twojego posta: Piszez ze "ze wzgledu na pojemnosc 728 lub 730"
    728i rozumiem ze chcesz oszczedzac... i rzeczywiscie 728i jest naprawde oszczedne ;)
    ale 730i to calkowicie kula w plot :D ani oszczednosci ani mocy... jesli juz V8 to TYLKO 740i ;)

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    511
    BMW
    e38 735
    Skąd
    boleslawiec
    albo 3.5 litra albo 4.0 - koszty eksploatacji jesli chodzi o gaz sa takie same. ja mam 3.5 litrowa a kolega ma 4.0 i spalaja nam w granicach 14l na 100km. a taki lanos czy inne padlo ile pali??? porownujac klase auta, wyogode,bezpieczenstwo, osiagi i cala reszte to i tak 7 z bmw nic nie przebije!!

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    hola hola ja ma 3.0


    dodat tez i ja swoje 3 grosze, niemowie ze mam jakis tam super stan czy cos wyjotkowego ale ten kto kupi odemnie kiedys auto powinien mi tez laske zrobic, prawie codziennie widze jak przyjezdzaja klienci np na wymiane oleju i przy okazji zrobic maly przeglad, biore kluczyki daje dla mechanika a klient jeszcze probuje dodac "swieci mi sie poduszka mozecie cos zrobic" po wymianie oleju (oczywiscie nikt niewie jaki byc weczesniej lany wiec klient wybiera na "pale" ) wychodzi ze tarcze klocki norma do wymiany, cieknie skrzynia i silnik, plyn w chlodnicy do max -10stopni, amorki zero, klima niesprawna itp i to jest w wiekszosci a juz najczesniej mondeo i golf razem z pasatem i dochodzi do tego e36, chlopaczek kupuje e36 wczesniej niemial zadnego auta a ojciec jezdzi astrą classic wiec on tamj niewidzi ze auto bez amorkow i polowa elektryki nichodzi niemowiac juz ze jest to oczywisci 325 z przyspieszeniem sieny 1.4 aha i kazdy dodaje ze chce jeszcze litr oleju na dolewke, ja mowie po co przy pmagicznym polskim przebiegu 180tys??? jak juz sie rozgadalem to powiem jeszcze cos, 4 dni temu przyjechal kulturalnie facet passatem B5 pytam sie jaki olej, a on ze chyba semi bo ma juz 360tys, ja ze rozumiem i OK, jak auto wjechalo specjalnie podeszlem aby obejrzec i powiem ze auto lepiej wygladalo niz wiekszosc z gieldy z licznikiem 190tys!!! fotele cale a kiera niewytarta, to ile te maja co juz gąbka wychodzi z fotela????!!!! :x

  9. #19
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Polska nie elegancja francja....... :D

  10. #20
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Krzywy witamy w PL- "krainie brakujacej jedynki na poczatku w deklarowanym licznikiem przebiegu" :D ;D :D

    niestety ale taka jest nasza smutna rzeczywistosc...

    p.s: ostatnio przyjechal do nas swiezo upieczony mlodociany wlasciciel E36 (oczywiscie fele 18`- pomine fakt ze 3 z 4 pospawane tak jak i reszta auta) mial tak mocno poucinane oryginalne sprezyny (standardowy wiocher tunning :D ) ze sprezyny te POWYPADALY Z KIELICHOW!!!

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •