Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [elektryka] modernizacja audio i TV w e38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk

    [elektryka] modernizacja audio i TV w e38

    witam.
    szukałem już tu na forum i nie mogłem znaleźć. chodzi mi o drobne modyfikacje audio, na dzień dzisiejszy mam w 7er navi 4:3 mk1, wg mnie nie gra to w ogóle i planuje parę przeróbek, może mi pomożecie. chodzi o to czy da rade zamiast tego radia w bagażniku podłączyć jakieś zwykłe radio? a tek że czy próbował ktoś z was zamiast odbiornika tv tego w bagażniku podpiąć tam jakiś odbiornik DVD? cel mój jest taki aby nie wywalać monitora z 7er. co do navi i całej reszty jest mi zbędna, wolał bym to zastąpić czymś nowym.
    z góry dziękuje za każdą pomoc.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    dołóż dsp i wymień głośniki na pożądane i będziesz zadowolony


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    akurat w dokładanie DSP nie mam chęci się bawić z racji tego, że w moim e38 nie ma zmieniarki na CD i chcę zamiast tego zamontować jakieś inne audio.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    642
    BMW
    E38 740 Manual
    Skąd
    Warszawa
    są na zmieniarki usb/sd/mp3 do bmw

    więc w czym problem ?


    Pozdrowienia Dla Wyznawców Wiary W Niutonometra Wielkiego Czyli Wszystkich Traktorów (Diesli)

    Dieslu, jeśli Cie wyprzedzam, to nie dlatego że chce się ścigać, ale dlatego że śmierdzi !

  5. #5
    Vip Vip Awatar Mariusz735i
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    397
    BMW
    E38 740iA, było E32 735i
    Skąd
    Cyców, lubelskie
    Znalazłem coś takiego i sam zastanawiam się nad kupnem i zamontowaniem u siebie.

    http://www.allegro.pl/item706278613_..._warszawa.html

    http://www.sklep.hadron.pl/index.php?z=1&m=18&id=3002

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    dosyć ciekawe te zmieniarki, ale mnie bardziej interesuje aby zamiast tego radia co jest z tylu w e38 z navi zamontować jakieś inne radio na mp3 itp itd. moje e38 nie ma oryginalnie zmieniarki i nawet nie wiem czy jest tam instalacja do niej. a zamiast tunera TV chciałem wstawić jakiś odtwarzacz DVD. i najbardziej takie coś mnie interesuje, czy ktoś z forumowiczów robił takie coś.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •