Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: [ elektryka] automat

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    10

    [ elektryka] automat

    witam wszystkich uzytkowników mam problem z moją bunią,wiem ze ten temat byl milion razy pisany ale mimo tego chcialbym zapytac po raz kolejny,problem odnosi sie automatycznej skrzyni biegów bmw 735i 97r tiptronic.zaczne od początku auto stalo okolo 2 m-ce wymieniany byl slizg łancuszka rozrządu,zrobiłem go poskładałem wszystko,bateria byla odłaczona,w momencie pruby zapalenia silnika bateria była słaba wiec odpalilismy po paru prubach przez kable z innego auta,po wyjechaniu z garazu auto nie chcialo przezucac biegów w góre (tiptronic przezuci)dopiero gdy weszna na wysokie obroty przezuciła a po około 3km wyskoczył bład skrzyni po zgaszeniu auta i odczekaniu 10-15 min bład zniknoł a po przejechaniu znowu pokazał sie,prosze o pomoc.czy to problem oleju?podobno był zmieniany,kumpel prubowal dolewac moze za duzo wlał czy to ma jakies znaczenie?

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    komp powie Ci prawdę :)
    Gra muzyka

  3. #3
    naładuj akumulator bo jak jest słaby to takie cuda często się dzieją

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    10

    automat

    sam juz nie wiem,myslisz ze pomoze czy mogła połapac błedy przez to ze podczas rozruchu padła kilka razy bateria?

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    10

    automat e38 735i

    pali sie asc,i krokowy padł,pokazuje ze bagaznik otwarty jest a jest zamkniety,przed naprawianiem nic takiego nie było

  6. #6
    naładuj i odłącz aku na 15 20 minut jak nie pomoże będziesz walczyl dalej póżniej na kompa i zobaczysz co jest grane

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    10

    automat e38 735i

    zrobie tak podobno po zdjeciu klem powinno sie je razem dotknąc na kilka minut?

  8. #8
    przekręc stacyjkę jak byś chciał odpalić kilka razy i styka powodzenia

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    10

    automat e38 735i

    mógł bys bardziej to wytłumaczyc z ta stacyjka?

  10. #10
    normalnie jak byś chciał odpalić auto

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •