Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: RARYTAS SKANY Z KATALOGÓW

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz

    RARYTAS SKANY Z KATALOGÓW

    witam! zrobiłem skany z moich katalogów z 1990r, 1991r oraz 1994r.

    Niekóre kupował jeszcze mój ojciec pozdrawiam. zycze udanej lektury

    dodam wszystkie skany te ktore dotycza nie tylko 7er :)












  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Najlepszy jest ten artykuł o e32 i tekst "Każdy z tych samochodów kosztuje tyle,co letni apartament nad Bałtykiem,bungalow na białych plażach Costa del Sol czy wiejska chata w Alpach francuskich" ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zIeLoNy3000
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    152
    BMW
    E34 M50B25 & E36 M52B20
    Skąd
    Bydgoszcz
    najlepsze jest to, że teksty nie są z "kapelusza" tylko tak te auta były spostrzegane w danym okresie :)

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez marek1132
    Najlepszy jest ten artykuł o e32 i tekst "Każdy z tych samochodów kosztuje tyle,co letni apartament nad Bałtykiem,bungalow na białych plażach Costa del Sol czy wiejska chata w Alpach francuskich" ;)
    A jak właściwiej miał autor określić najlepsze auto w danym okresie, o którym mógł co najwyżej sobie pomarzyć ;D
    Mi się uwaga bardzo podoba, tym bardziej jak sobie przypomne jak sprawdzałem ile moje e32 było warte te 15/16 lat temu...
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    Cytat Zamieszczone przez marek1132
    Najlepszy jest ten artykuł o e32 i tekst "Każdy z tych samochodów kosztuje tyle,co letni apartament nad Bałtykiem,bungalow na białych plażach Costa del Sol czy wiejska chata w Alpach francuskich" ;)
    Wiele sie nie zmienilo:
    http://www.bmw.pl/pdf/cenniki/BMW_ce...01.04.2009.pdf
    :D

    Pamietam jak w tych czasach sasiad mial nowke e32 i e34. Obie czarne. Eh jak one pieknie wygladaly u niego na ogrodku. Mialem moze 6-7 lat i do dzis pamietam jak sie slepilem na nie. I tak to przez sasiada zostal sentyment do BMW ;)

    Edit: Mi najbardziej rzuca sie doplata do 540 od 530: 13000 marek czyli ok 26000zl a dzisiaj za 12-13000zl juz kupi sie ladna e34 540 :P

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Właśnie trafił w sedno dlatego ten tekst przytoczyłem.W tych czasach za nowego malucha można było kupić dużą działkę budowlaną a za e32 m.in. to co jest w tym artykule.

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    A ja bym powiedział, że nic się nie zmieniło :D
    Nowe F01 w maksymalnym pakiecie przekracza 700tys PLN :D więc wszystko co w tym tekście jest zawarte jest prawdziwe i ponadczasowe ;)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    A ja bym powiedział, że nic się nie zmieniło :D
    Nowe F01 w maksymalnym pakiecie przekracza 700tys PLN :D więc wszystko co w tym tekście jest zawarte jest prawdziwe i ponadczasowe ;)
    ?? Jakie 700 tyś ?? Co ty opowiadasz !! Bez wyposażenia chyba za takie pieniądze chcesz kupić - Zadzwoń do salonu zapytaj, a nie zgadujesz ....

  9. #9
    Panowie 750iL kosztuje 420 000 zł. Do tego dokładasz ewentualnie jakieś wyposażenie. Proponuje sobie przejrzeć choćby to
    http://www.bmw.pl/pdf/cenniki/BMW_ce...01.04.2009.pdf
    a nie na pałe rzucać kwoty :)

    Pofatygowałem się i podsumowałem to co da się w najdroższej wersji dołożyć do 750iL. Czyli najdroższe skóry, koła, drewna itp. Wyszło ok 377 tyś zł :shock:

    Krótkie podsumowanie - 750iL plus jakiś wypasik wychodzi ok 797 000 zł :D Być może któreś opcje się wykluczają to wyjdzie może troche mniej. Nie wczytywałem się aż tak szczegółowo. Tak czy siak cena zaporowa ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Panowie 750iL kosztuje 420 000 zł. Do tego dokładasz ewentualnie jakieś wyposażenie. Proponuje sobie przejrzeć choćby to
    http://www.bmw.pl/pdf/cenniki/BMW_ce...01.04.2009.pdf
    a nie na pałe rzucać kwoty :)

    Pofatygowałem się i podsumowałem to co da się w najdroższej wersji dołożyć do 750iL. Czyli najdroższe skóry, koła, drewna itp. Wyszło ok 377 tyś zł :shock:

    Krótkie podsumowanie - 750iL plus jakiś wypasik wychodzi ok 797 000 zł :D Być może któreś opcje się wykluczają to wyjdzie może troche mniej. Nie wczytywałem się aż tak szczegółowo. Tak czy siak cena zaporowa ;D
    Tak czy siak na pewno da się jeszcze coś wyszukać:> Pod bańke da się na pewno dojść :)

    Nie wierzę ,że się nie da przekroczyć bańki - ostatnio u nas poszła S-klasa ... za 1.2 mln zł ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •